Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2012-2017] Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=268790)

extreme84 25-08-2017 21:02

Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Zakupiłem niedawno fiestę mk7 z 2015 roku w wersji Ambiente. Posiada ona centralny zamek - niestety sterowany tylko z kluczyka. Czy jest możliwość dołożenia sterowania zamkiem z pilota? W ASO zaproponowali mi montaż alarmu w cenie 900 zł - a w zasadzie bardziej zależy mi na samym pilocie niż całym alarmie. A jeśli już alarm to w jakiejś podstawowej wersji - wykorzystujący fabryczne czujniki otwarcia drzwi i syrenę klaksonu, to chyba nie musi być takie drogie?

kubaw20055 28-08-2017 09:58

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Trzeba będzie wymienić moduł GEM na wyższy model i zaprogramować pilot:

3M5T 15K601 AC lub 2S6T 15K601 BA

Po numerze vin można ustalić, czy wymiana modułu jest konieczna :wink:

extreme84 28-08-2017 20:19

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Zakładając, że GEM znajduje się pod schowkiem pasażera, to udało mi się do niego dogrzebać i odczytać naklejkę:

CONTR-ASY-R/CONTR LK & ALRM SYS MN
DN1T-15K600-EE

Czy ta wersja obsługuje sterowanie pilotem? Czy ta końcówka ALRM SYS nie oznacza czasem jakiegoś alarmu? Bo niestety z autem na wyposażeniu dostałem tylko dwa zwykłe kluczyki bez przycisków.. :(
Tak jak pisałem zależy mi głównie na sterowaniu z pilota - alarm jak da radę byłby wyłącznie miłym dodatkiem, ale nie jest konieczny :)

mark39 04-12-2019 19:57

pomocy centralny zamek
 
Po przeczytaniu porad dla niedouczonych chcę zainstalować uniwersalny przekaźnik z pilotem do istniejącego centrala.
Po rozebraniu boczku jeden koniec przewodu żarówki do + drugi do zielono-niebieskiego (mruga) przy zamykaniu i otwieraniu,to samo przy czarno szarym
mruga bez wzgledu czy otwierasz czy zamykasz
ford fiesta 2 drzwiowa 2014

jozkos 10-12-2019 19:30

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Cytat:

Napisał kubaw20055 (Post 2850386)
Trzeba będzie wymienić moduł GEM na wyższy model i zaprogramować pilot:

3M5T 15K601 AC lub 2S6T 15K601 BA

Po numerze vin można ustalić, czy wymiana modułu jest konieczna :wink:

A jaki moduł GEM kupić (jakim oznaczeniu), żeby mieć pewność ze ma możliwość sterowania pilotem centralnego zamka.

Kristoff10 23-07-2020 10:01

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Witam, planuję doposażyć samochód w kluczyki scyzoryki (oryginalnie mam bez pilota), sprawdziłem jaki mam moduł GEM: DN1T-15K600-CF opisane jako CONTR-ASY-R/CONTR LK & ALRM SYS MN. Czy jest konieczna wymiana modułu komfortu? Jeżeli tak jaki kupić aby dało się dołożyć piloty?

ercc 23-08-2020 11:39

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Witam, podpinam się pod temat, co potrafi DN1T-15K600-EG? Dziękuję za pomoc.

Jeżyk234 05-10-2023 08:46

Centralny zamek
 
Witam wiem że to stare ale potrzebuje pomocy w podłączeniu uniwersalnego centralnego zamka w fordzie fiesta mk7 rok 2017 ktoś pomoże ?

piekarxxx 26-04-2024 15:04

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Witam. Odświeże temat, bo nigdzie ma informacji czy można dołożyć do Fiesty mk7 pilot centralnego zamka mając centralny tylko z kluczyka. Więc mam moduł bsi DN1T-15K600-CE i po przekręcaniu stacyjką w celu kodowania pilota brak jakiego kolwiek dzwięku. Uznałem że trzeba wymienić BSI od fiesty z sterowaniem pilotem i załozyłem DN1T-15K600-CF (sprzedający pisał że jest od fiesty która miała centralny sterowany pilotem), wszystko działa w aucie ale nadal brak dzwięku po 4x przekreceniem kluczyka w celu kodowania pilota. Więc gdzie jest problem ? Może FORSCAN-em trzeba włączyć sterowanie pilotem ? Może jednal ten z końcówką CF też nie ma zdalnego sterowania. Ktoś podpowie - pomoże ?

kubaw20055 26-04-2024 15:19

Odp: Dołożenie sterowania centralnym zamkiem z pilota
 
Jeśli Fiesta jest po lifcie to chyba trzeba zakręcić kluczem więcej niż 4 razy, 6 lub 8 już nie pamiętam :roll:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.