Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   czy warto kupic ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=117784)

ahrylek 19-12-2010 14:40

czy warto kupic ?
 
Witam,

Proszę o radę czy warto kupić Mondeo z grudnia 2003 z przebiegiem 211000 km ? po I właścicielu auto widać zadbane serwisowane do końca w fordzie ... tylko ten przebieg duży.

edi-31 19-12-2010 14:45

Odp: czy warto kupic ?
 
Opisz jeszcze jaki śilniczek Taki przebieg to je małe piwo :P

ahrylek 19-12-2010 14:51

Odp: czy warto kupic ?
 
a no właśnie :roll: najważniejsze benzynka 1.8 125 KM (92 kW)

ciborowski1 19-12-2010 15:21

Odp: czy warto kupic ?
 
To żaden przebieg jesli wszystko na bieżąco było robione- ale czy było??? - kto to wie???

macslad 19-12-2010 15:29

Odp: czy warto kupic ?
 
Przebieg niemały, ale ja mam podobny i nic się nie dzieje. Natomiast duże prawdopodobieństwo jest, że jest on prawdziwy. Dość sceptycznie patrzę na auta z rocznika 2001 z przebiegiem 160 tys. a jeszcze do tego w dieslu. Ale skoro popyt jest na auta z takim przebiegiem, to handlarze robią wszystko aby sprostać tym życzeniom ;). Jeśli cena i wyposażenie Ci odpowiada to bierz śmiało. Na pewno nim jeszcze trochę pojeździsz.

Pozdr.

martinez07 19-12-2010 16:07

Odp: czy warto kupic ?
 
Cytat:

Napisał ahrylek (Post 1561940)
Witam,

Proszę o radę czy warto kupić Mondeo z grudnia 2003 z przebiegiem 211000 km ? po I właścicielu auto widać zadbane serwisowane do końca w fordzie ... tylko ten przebieg duży.

Jeśli przebieg jest prawdziwy, to jeszcze spokojnie pośmiga.
A jeśli zadbany (a nie odpicowany na potrzeby sprzedaży), i serwisowany na bieżąco, to tym bardziej nie będziesz mieć problemów.
Pytanie za ile, jakie wyposażenie, itp.
Podrzuć linka (jeśli jest takowy), to koledzy pomogą w oględzinach.

Siwyxxx 19-12-2010 16:16

Odp: czy warto kupic ?
 
Cytat:

Napisał ahrylek (Post 1561940)
Witam,

Proszę o radę czy warto kupić Mondeo z grudnia 2003 z przebiegiem 211000 km ? po I właścicielu auto widać zadbane serwisowane do końca w fordzie ... tylko ten przebieg duży.

Przede wszystkim kolego zwróć uwagę na tzw. przypadłości fordowskie, takie jak- rdza, klapki w kolektorze, stan podwozia czyli drążki , wahacze , amorki, etc. Gdy upewnisz się , że owemu modelowi te przypadłości nie dolegają , wówczas przebieg nie powinien odstraszać.

rednaxelA 19-12-2010 16:36

Odp: czy warto kupic ?
 
Potwierdzam to co przedpiścy przekazali - sprawdz stan techniczny.
211tys to w maiare realny przebieg dla benzynki a przynajmniej wiesz w co sie pakujesz w przeciwienstwie do misiow co kupuja np dieselka z tego 2003 rocznika z niemcowni z przebiegiem 150tys i sie ciesza jak dzieci (do czasu pierwszej awarii)

sarimi 19-12-2010 18:10

Odp: czy warto kupic ?
 
Kupiłem z 2001 roku Mondeo kombi 2.0tddi z przebiegiem 176000km też mi i zachwalano i odradzano.Serwisowane do końca i też bardzo zadbane w wersji Ghia.Cały czas mnie zaskakuje i pozytywnie i negatywnie po prostu się poznajemy.Kupisz to też będziesz miał mieszane uczucia a jak nie kupisz to nie będziesz miał żadnych.Po to jest to forum, że w razie jakichkolwiek problemów tu znajdujesz dużo ich rozwiązań i bardzo ciekawych porad.Zwróć głównie uwagę na to co pisze Siwyxxx i jak wszystko ok to kupuj i szerokiej drogi....

sarimi 19-12-2010 18:16

Odp: czy warto kupic ?
 
Kupiłem z 2001 roku Mondeo kombi 2.0tddi z przebiegiem 176000km też mi i zachwalano i odradzano.Serwisowane do końca i też bardzo zadbane w wersji Ghia.Cały czas mnie zaskakuje i pozytywnie i negatywnie po prostu się poznajemy.Kupisz to też będziesz miał mieszane uczucia a jak nie kupisz to nie będziesz miał żadnych.Po to jest to forum, że w razie jakichkolwiek problemów tu znajdujesz dużo ich rozwiązań i bardzo ciekawych porad.Zwróć głównie uwagę na to co pisze Siwyxxx i jak wszystko ok to kupuj i szerokiej drogi....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.