Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Darmowy Antywirus co polecacie ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=211821)

rustin 20-09-2014 10:31

Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Parę dni temu ktoś włamał mi się nie konto allegro i wystawił aukcję na jakiś ekspress do kawy za 5tys , na szczęscie allegro usunęło aukcję i nikt tego nie kupił. Narazie mam zablokowane konto. Używałem windows essentiale. Co proponujecie z darmowych antywirusów ?
AVG Free
Bitdefender Free
Avast
Comodo
Avira

Lukaszko 20-09-2014 12:52

To pewnie nie przez wirusa tylko słabe hasło. Z darmowych chyba avast najlepszy.

dyha 20-09-2014 12:53

Po takim doswiadczeniu zainwestowalbym w platna licencje np. Norton360

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

marlon7676 20-09-2014 13:38

Odp: Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Miałem Nortona - nigdy więcej , strasznie muli system , obecnie od 8 lat używam Kasperski Internet Security i jestem w 100 % zadowolony , przez te lata nigdy nie miałem problemów.:pomysl:

Atlis 20-09-2014 13:42

Odp: Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Avast. Włamanie się na konto to raczej nie wina antivirusa. Ja zazwyczaj w ogóle nie mam nic i jakoś problemów brak.

Kamils37 20-09-2014 17:05

Odp: Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Używałem Avasta przez dłuuuugi czas, aż zaczął mi zamulać kompa, nie wiadomo czemu. Przerzuciłem się na Avira, jestem baaardzo zadowolony.
Mi się kiedyś na pocztę włamali i Spam rozsyłali, jak odblokowali mi konto miałem prawie 10 tys wiadomości wysłanych w ciągu doby :)
Wina zbyt słabego hasła, antywir nie ma nic do tego :)

rustin 21-09-2014 00:10

Chyba wiem przez co, w ten sam dzień rano co ta aukcja została stworzona , wyrzuciło mi w telefonie ze jakiś dziwny plik się pobral i zainstalował, sprawdziłem i nic nie było więc olalem temat. Wczoraj po tej aukcji zainstalowałem antywirusowe na tel i znazlo ten plik. Na telefonie miał aplikacje z zalogowanym kontem allegra. Ciekawe czy mi konto od blokują. Pisałem do allegro kilka wiadomości z wyjaśnieniem le nic nie odpisuja.

Wysłane z SE

Tvvardy 21-09-2014 09:18

Odp: Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Ja nie używam żadnego antywirusa, nie otwieram żadnej niechcianej poczty ani innych podejrzanych plików. Jeżeli coś się dzieje z komputerem to wtedy przeskanuję go [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jeżeli już bym miał otworzyć podejrzaną pocztę to na pewno na Linuxie bym otwierał. Większość skrzynek pocztowych ma włączony filtr, Gmail często informuje, że dana wiadomość jest podejrzana i ją zablokowali.

wydra 21-09-2014 10:37

Odp: Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Polecam Avirę. Ok kilku lat na dwóch komputerach i śmiga.

kacper69 21-09-2014 10:59

Odp: Darmowy Antywirus co polecacie ?
 
Z darmowych antywirów to polecam AVAST, który dla mnie jest w 100% skuteczny, w ciągu ostatnich 4 lat, jak go używam nie przepuścił na mojego kompa żadnego vira.

A osobiście, z pobudek patriotycznych nie polecam Kaspersky , bo bojkotuję wszystko co jest z Euro-Azji, a adres głównego biura tej firmy jest tu:

39A/3 Leningradskoe Shosse
Moscow,
Russian Federation

do końca nie jestem pewien, czy ten program to nie jest jakis Big-brather.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.