Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Światła do jazdy dziennej - LED (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=75993)

maureliusz 18-10-2011 20:25

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Ja próbowałem kiedyś podczas mgły zrozumieć, po co są halogeny w aucie... i nie wiem, poprostu nie rozumiem:-)

JaroMi 18-10-2011 20:58

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
"zamontować to żeby świeciło z sensem to chyba mistrzostwo świata".
Właśnie dlatego zrezygnowałem z tego pomysłu, ale widziałem te Helle w akcji zamontowane w grillu i robiły prześwietne wrażenie.
A świeciły dobrze - zamontowane były do aluminiowego profilu pośredniego równiutko i prostopadle, ten zaś do grilla a otworki w plastiku nie wpływały na nic a zwłaszcza na położenie czy świecenie. Wyglądało fantastycznie, ale cena Helli :( ech. Vertexów nie widziałem.

Matych 18-10-2011 22:46

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał maureliusz (Post 1723516)
Ja próbowałem kiedyś podczas mgły zrozumieć, po co są halogeny w aucie... i nie wiem, poprostu nie rozumiem:-)

Ja też nie rozumiałem i w to miejsce wstawiłem dzienne -zresztą zdjęcia były wcześniej.

Jester 19-10-2011 06:21

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Sprawdź ile masz miejsca za kratką. Philipsy rozstawione na maksymalną szerokość mieszczą się w wymiarach. Nie wiem jak przepisy mają się do montażu bez robienia dziury w kratce, ale będzie to ciekawie wyglądać.

wroblewski 30-10-2011 21:40

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Jak zrobić by po włączeniu się świateł dziennych zapało się podświetlanie zagarów?
Pozdrówko

thing 31-10-2011 07:31

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
np. podłączyć ledy pod postojówki

Matych 31-10-2011 07:47

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał thing (Post 1729482)
np. podłączyć ledy pod postojówki

Tylko jaki według ciebie jest sens aby światła dzienne(ledy-jak rozumiem)działały razen z pozycyjnymi(postojówki-jak rozumiem).

thing 31-10-2011 14:13

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 1729485)
Tylko jaki według ciebie jest sens aby światła dzienne(ledy-jak rozumiem)działały razen z pozycyjnymi(postojówki-jak rozumiem).

zapytał jak, to odpowiedziałem jakie jest najprostsze i najszybsze rozwiązanie. Jeśli znasz sposób jak ominąć pozycyjne, zaproponuj

Matych 31-10-2011 14:44

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Znależć przewód od podświetlenia zegarów i podłączyć go do ledów

laurentii 31-10-2011 14:52

Re: Światła do jazdy dziennej - LED
 
To już totalny bezsens.
Podłączyć pod pozycyjne ledy, natomiast pozycyjne odłączyć i na stałe podpiąć pod mijania / drogowe i będzie działać.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.