Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=233522)

Seba722 12-11-2015 07:10

Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
Witam.
Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim mondeo , jak w temacie stracił całkowicie moc , przy odpalaniu po dłuźszym postoju kopci na biało slinik pracuje nie równo. Myślę źe to wina słabego paliwa jakie zatankowałem, paliwo zostało spuszczone na 2 dzień po zatankowaniu. Wymieniony zostal filtr paliwa jest minimalna roznica czy to juz pora na wtryski? Proszę o pomoc.

Mariusz 12-11-2015 08:57

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Seba722 12-11-2015 16:13

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
Żaden z problemów zawartych w linku nie pasuje do podanego przeze mnie , ponieważ nie zapala się spręzynka.

gorilla 12-11-2015 16:47

Re: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
podłączałeś pod komputer - błędy?
wszystkie problemy pojawiły się po tankowaniu?

Usefull 12-11-2015 16:53

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
Poszukaj kogoś z kabelkiem i kompem - podłączyć się i sprawdzić błędy - czy są ?

Seba722 12-11-2015 16:55

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
W trasie po zatankowaniu nagle stracił moc na drugi dzień rano nie mogłem uruchomić silnika była tylko chmura białego dymu tak jakby nie przepalilo paliwa

Usefull 12-11-2015 17:03

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
dlatego trzeba podłączyć pod kompa , ja też kiedyś zatankowałem ( tylko benzyna ) i w trasie na autostradzie mi zdechł - nic się nie zaświeciło na desce - dopiero podłączenie pod kompa wykazało błędy - efekt końcowy ( prawdopodobnie od fatalnego paliwa ) - wymiana katalizatora :027:

Seba722 12-11-2015 17:13

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
Pozostaje mi podłączenie pod kompa , objawy tak jak by wtryski ale nie zapala sie sprezynka

Seba722 26-11-2015 06:21

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
Na kompie 0 bledow , wczoraj zostaly wyczyszczone wtryskiwacze wraz z wymiana uszczelek i podkladek . Auto rano nie odpalilo rozkładam juź ręce , jaka moze byc przyczyna?

kosteg 26-11-2015 16:01

Odp: Tdci brak mocy , dymi przy odpalaniu i kopci na biało
 
Kompresja, świece, zapowietrzenie układu po wymianie filtra paliwa, ciśnienie paliwa, kilka różnych czujników... Jest co diagnozować.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.