Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=216694)

p-maz 18-12-2014 21:02

Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
S-Performance
ul. Graniczna 115b

Czy korzystaliście z usług wrocławskiego V-tech by S-Performance Graniczna 115b?
Słyszałem tylko rekomendacje na temat Jetronica.

janek001 27-12-2014 23:46

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
na razie uczą się , dzwoniłem spytać o focusa dla kolegi to facet nie wiedzial o czym gada , na razie nic pozytywnego o nich nie słyszałem , a nawet słyszałem plotki ,żę we Wrocławiu duża konkurencja i mogą nie dać rady

maciek1992a 28-12-2014 19:55

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
Ja robiłem u nich swojego forda, a kolega robił bmw i oboje jesteśmy zadowoleni. Dziwne, że wyrażasz opinie nie korzystając z firmy. Nie wiem z kim tam rozmawiałeś, ale z tego co mi wiadomo to pracują tam osoby, które wcześniej robiły w vtech kraków , dlatego o brak wiedzy posądzić ich nie można.

janek001 28-12-2014 21:51

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
wystarczy zadzwonić i porozmawiać przez tel. i wyciągnąć wnioski

marek1976 28-12-2014 22:08

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
Robiłem u nich swoje auto. Jestem bardzo zadowolony. Moc urosła tak jak mówił katalog, dostałem certyfikat i gwarancję. W końcu to oddział vtecha a to najlepsza firma na rynku.

janek001 30-12-2014 21:42

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
najlepszy kolego jest HEKO !!! I tego nie podważysz , V-tech to znaczek przy nim

kamil.focus 05-01-2015 23:53

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
Ja robiłem w listopadzie w s performance i mogę polecić.
A o tym Heko nigdy wcześniej nie słyszałem.

janek001 07-01-2015 21:43

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
Heko polecają wszyscy a nie osoby które pierwszy raz się logują i polecaja [tekst edytowany] s perfo... i tyle w temacie

Juzek 08-01-2015 13:23

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
poza tym Heko ma namacalne dowody swoich sukcesów :) no ale niech się chłopaki uczą :)

kamil.focus 10-01-2015 16:32

Odp: Wrocławski V-tech S-Performance czy warto do nich podjechać ?
 
Cytat:

Napisał janek001 (Post 2328597)
Heko polecają wszyscy a nie osoby które pierwszy raz się logują i polecaja [tekst edytowany] s perfo... i tyle w temacie

Twoje wypowiedzi nie trzymają się kupy, przejrzałem Twoje poprzednie posty i wielokrotnie odradzasz ludziom na forum Vtech, skoro są tacy do bani to dlaczego do nich dzwoniłeś ? W dodatku z taką samą częstotliwością, jak obrażasz Vtech , reklamujesz jakieś Diagnsotic Car.

Odpowiedź nasuwa się sama.

I nie , nie zalogowałem się na forum, żeby mówić jaki to super jest Vtech, ale jak patrze co wypisujesz, to śmiać mi się chce. Mam głęboko gdzieś, gdzie wykonają tuning inni użytkownicy forum, ja mówię, skorzystałem, jestem zadowolony, polecam.

Raczej nie skrzywdzisz największej firmy tuningowej w Polsce, wypisując swoje żale na forum. Rynek weryfikuje sam.
g:okulary


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.