Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=164702)

KCN 30-08-2012 10:58

czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Czesc,

zamowilem 2.0 EcoBoost Powershift 26.07, dzis mija 5 tydzien oczekiwania w napieciu :)...i telefon nadal milczy, kompletnie nic sie nie dzieje, wyslane zamowienie i kompletna cisza....

...jakie macie doswiadczenia w przypadku zamowienia, jak dlugo czekaliscie...dbali o Was w sensie informowali, czy tylko byli aktywni podczas sprzedazy....? Jak bardzo skrocil/wydlurzyl sie termin odbioru...dzieki za kazde info.

goodi 30-08-2012 13:08

Cytat:

Napisał KCN (Post 1870265)
dzis mija 5 tydzien oczekiwania w napieciu :)...i telefon nadal milczy

A jaki termin Ci podawali? Standardem jest jakieś 12 tygodni. Kiedyś dealer powiedział mi, że oni podają minimum 3 miesiące, a dla Forda minimum to 4 miesiące. Jeżeli to dopiero 5 tydzień, to śpij spokojnie.

KCN 30-08-2012 13:21

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
...nie oczekuje ze handlowiec po 2 tyg. zadzwoni i powie mi ze za tydzien do odbioru. Kupuje 5 samochod z produkcji (pierwszy raz Ford) i zawsze mialem jakis konkret na poczatek, np ustawienie w kolejce, mniej wiecej date produkcji itd.

Przy rozmowach oczywiscie bylo 12 tyg. juz na zamowieniu mam pazdziernik/listopad...i pytam jak to bylo u Was, kiedy sie odezwali, na czym to polega itd.....czy byliscie mile zaskoczeni (skrocony termin), czy raczej standardem jest opoznienie....

Nie chce zeby watek byl traktowany jako indywidualny w stosunku do mojego zamowienia, chce za przykladem tematu C-maxa, wymienic tu doswiadczenia w tej kwestii...byc moze czegos sie ciekawego dowiem......

darioo3 30-08-2012 14:45

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Witam. W moim przypadku było tak :
- zamówienie samochodu 21.02.2012r ( przewidywany odbiór czerwiec 2012 )

- samochód zjeżdża z linii produkcyjnej 18.04.2012r - sprzedawca jeśli chce ma już informacje w momencie rozpoczecia montażu (wtedy jest już chyba przypisany VIN do zamówienia - ale nie wnikałem w szczegóły).

- 10.05.2012 - samochód w salonie :) , dokumenty,rejestracja.....przygotowanie samochodu do odbioru......2 dni po wyjazd :)....no i wrażenia BEZCENNE ....za wszystko inne zapłacisz kartą.....:)

http://www.motostat.pl/user_images/49802/icon1.png

KCN 30-08-2012 15:18

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Cytat:

Napisał darioo3 (Post 1870350)
Witam. W moim przypadku było tak :
- zamówienie samochodu 21.02.2012r ( przewidywany odbiór czerwiec 2012 )

- samochód zjeżdża z linii produkcyjnej 18.04.2012r - sprzedawca jeśli chce ma już informacje w momencie rozpoczecia montażu.

- 10.05.2012 - samochód w salonie :) , dokumenty,rejestracja.....przygotowanie samochodu do odbioru......2 dni po wyjazd :)

Darioo3 - sam miod
moze ranking?....niech kazdy dopisze na dole wynik:

Oczekiwanie:
Pozytyw - Negatyw
1 : 0

kuba_del 30-08-2012 19:38

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
10-12 tygodni z tego co pamietam jak opisywalismy tutaj na forum,ja zamawialem 16 wrzesnia ,mialem czekac 6-8 tygodni a odebralem 11 stycznia wiec prawie 4 miesiace

RafałB 31-08-2012 08:50

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Cytat:

Napisał KCN (Post 1870360)
moze ranking?....niech kazdy dopisze na dole wynik:

Oczekiwanie:
Pozytyw - Negatyw
1 : 0

Cytat:

Napisał kuba_del (Post 1870460)
wiec prawie 4 miesiace

O kurcze...to już wyrównanie

1:1

I co teraz będzie?:)

Sorki,ale ten "ranking" mnie rozwalił,komuś sie chyba baaaardzo nudzi :D

KCN 31-08-2012 10:16

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 1870659)

Sorki,ale ten "ranking" mnie rozwalił,komuś sie chyba baaaardzo nudzi :D

...widac Tobie najbardziej sie nudzi ze wypelniasz go za kogos, spojrz na inne fora, rankingi zadowolenia to norma....

...statystyki daja poglad czego mozemy sie spodziewac, wiec dla tych przyszlych ktorzy zanim kupia spojrza tu za rok, beda bardziej miarodajne niz zapewnienie dealera "ze 12 tyg. max i bedzie Pan zadowolony..."

be_rcik 31-08-2012 11:15

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Cytat:

Napisał KCN (Post 1870691)
...widac Tobie najbardziej sie nudzi ze wypelniasz go za kogos, spojrz na inne fora, rankingi zadowolenia to norma....

W takiej formie dla mnie to nowość.
Ale ty jesteś "niestatystyczny" bo zaangażowany emocjonalnie :lol:

RafałB 31-08-2012 11:39

Odp: czekamy/lismy na S-Maxa z produkcji
 
Cytat:

Napisał be_rcik (Post 1870715)
W takiej formie dla mnie to nowość.
:

No właśnie mi też chodziło o forme....co innego same fakty: co kiedy jak - odebrał - to rozumiem,także bez urazy ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.