Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Soft <-> interjfes ELM 327 // Kasowanie błędów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91533)

DAREK MONDEK 04-08-2009 20:47

Interfejs diagnostyczny
 
jeszcze raz poruszam sprawę Interfejsu
było już na forum ale do sprecyzowania tematu
( podawane wcześniej informacje jakoś nie są aktualne linki nie aktywne )
jaki wybrać dla domowych potrzeb
jak lub gdzie sprawdzić jakie posiadamy gniazdo diagnostyczne dot. ford focus c max
co można zdiagnozować usunąć zmienić itp.itd
własne uwagi spostrzeżenia mile widziane

Gabrycha 05-08-2009 06:46

Odp: Interfejs diagnostyczny
 
gniazdo jest nad lewym kolanem (MK2).
sam interface - kabelek - pozwoli ci zrobić wszystko to co robi servis fabryczny.
ale możliwości programów diagn. dostępnych dla ludzi to juz inna kwestia

leonov 05-08-2009 17:17

Odp: Interfejs diagnostyczny
 
Witam pisałem już o tym [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] do użytku domowego jest OK :pomysl:

dafior01 12-02-2010 09:22

Soft <-> interjfes ELM 327 // Kasowanie błędów
 
Mam błędy w komp. Jest na to sobny wątek. Dziękuje przy okazji wszystkim tam za pomoc.

Jedną z sugestii, żeby na początek wykasować co się da z błędów.

I pytanie do forumowiczów: jakim programem to zrobić? Jaki najlepiej współdziała z ELM 327 i naszymi CMaxami.

Może ktoś to już robił samodzielnie i ma doświadczenia.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Szukałem po całym forum, ale wszędzie jakoś tak ogólnie było i raczej stare posty. Teraz można łatowo i za nie duże pieniążki kupić interfejs więc może warto poruszyć ten temat.

SMUTNYINDYK 12-02-2010 22:58

Odp: Soft <-> interjfes ELM 327 <-> cmax // Kasowanie błędów
 
Ja mam za jedyne 320 zl. brutto[albo aż ] wgrany w ASO całkowicie nowy SOFT do auta i z niczym się nie pieprzyłem i mam spokój że jest to zrobione dobrze.

kolopeter 13-02-2010 00:21

Odp: Soft <-> interjfes ELM 327 <-> cmax // Kasowanie błędów
 
kolega nie ma problemow z softem do auta, tylko z alarmami , ktore chce skasowac.
dafior01
jesli masz juz ten kabel , to wejdz na aledrogo wpisz ELM 327 i bedziesz wiedzial jakie jest oprogramowanie, co potrafi , itd. powiem ci ,ze czasami mozesz przeczytac w ofercie polowe instrukcji.

leonov 13-02-2010 15:22

Odp: Soft <-> interjfes ELM 327 <-> cmax // Kasowanie błędów
 
Program ScanXL do tego interfejsu i od wersji 3 podobno zawiera już Ford Enhanced Diagnostics Add-on który obsługuje dodatkowe moduły airbag , abs i inne więcej na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

inoluk 21-02-2010 12:23

Odp: Soft <-> interjfes ELM 327 <-> cmax // Kasowanie błędów
 
Polecam elm 327 bez problemu kasuje bledy silnika

merchel 21-02-2010 17:47

Odp: Soft <-> interjfes ELM 327 <-> cmax // Kasowanie błędów
 
Ja z ELM327 używam programu PCMSCAN ver 2.4.9 Bezproblemowo łączy się z autem i sporo potrawi odczytać łącznie z kasowaniem błędów. Odpalałem też ScanXL ale wersja rozszerzona przygotowana dla Forda w przypadku mojego silnika 1,6 TDCI niestety nie działała.

tomiscorpio 21-02-2010 17:50

Odp: Soft <-> interjfes ELM 327 <-> cmax // Kasowanie błędów
 
pcmscan scantool , masa jest tych programow.

A jakie bledy chcesz kasowac , bo jak pojawiaja sie bledy to jest tego przyczyna.

Juz tak zaraz pisze bo niektorzi bardzo ciekawie to interpretuja.

jak pojawia sie blad to znaczy ze cos jest nie sprawne, a nie dlatego ze komp sobie zrobil blad to cos nie dziala. Niby oczywista sprawa ale nie dla wszystkich.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.