Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=97114)

Cubano 08-04-2010 23:40

Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Witam, mam Mondeo MKIII 2001 z konsolą środkową sprzed liftu jak TU:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
. Nie mam jeszcze radia, tylko pustą dziurę i myślałem nad fordowskim radiem ponieważ zostało sterowanie na kierownicy. Na pewno nie chcialbym instalować takiego dziadka: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jakie nowsze radio Forda by pasowało do tej konsoli i sterowania? Rozumiem ze kazde radio do mondeo po 2003 wymagają zmiany konsoli środkowej? Ale może ktoś z was zalozyl tam inne niż ta plastikowa zabawka z pierwszego zdjęcia? Możecie wymienic jakies przyklady?

weksla 09-04-2010 06:09

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
kup ode mnie Blaupunkt Navi travel w wersji do 2003r

Piotr K 09-04-2010 07:16

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Oooo. Masz coś takiego ?
Myślałem , ze do przedliftowego pasują tylko oryginalne radyjka z logo Forda....
Ile to ma kosztować ?

picio_18 09-04-2010 07:26

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
tylko upewnij się czy masz instalacje przygotowaną po radio z nawigacją .... jak nie to musisz kombinować ...

macslad 09-04-2010 09:58

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Istnieją przejściówki do sterowania radiem. Więc zastanów się, czy nie warto kupić coś współczesnego wraz z maskownicą, a nie kombinować z fordowskim.

Pozdr.

slawczy 09-04-2010 10:06

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Z tego okresu nic konkretnego i fabrycznego w ten otwór nie wsadzisz. Kup lepiej normalny sprzęt (Alpine, Pionner etc.) i dokup moduł umożliwiający sterowanie z kierownicy i zaślepkę. Mnie to kosztowało z wymianą wszystkich głośników na Hertz niewiele ponad 1k. Teraz poza CD mam USB a więc MP3 czy WMA śmiga czego w fabrycznym sprzęcie przed liftem nie doświadczysz.

arturek 09-04-2010 10:11

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Witam
1. Nawigacja - Nie wiem czy są mapy Polski
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

2. Nawigacja do forda (chyba też problem z mapami i lektorem)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Arturek

DDoS 09-04-2010 11:22

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Miałem oryginalne Becker Traffic Pro CD + Nawigacja i stwierdziłem że lepsze będzie nowsze radio.

Więc kup sobie lepsze radio i tak jak mówili przedmówcy moduł umożliwiający sterowanie z kierownicy i zaślepkę.

1olek 10-04-2010 07:39

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
zobacz sobie ceny map do tej nawigacji, porazka, do tego kupujesz na pojedynczy kraj wiec jak chcesz jechac na wakacje przez kilka to cena Cie zabije. Lepiej kupic sobie fabryczne radio np. 6000 lub 6000 mp3 lub inne z zaslepka i nawigace Garmina niz bawic sie w te fabryczne badziewne nawigacje.

Zeteczek 05-07-2010 05:36

Odp: Panel środkowy sprzed liftu a rodzaj radia
 
Witam!

A ja jednak upieram sie przy moim fabrycznym radyjku Becker Traffic Pro, jakie dostałem wraz z moim TDDI'2001. jestem anglojęzyczny więc nie widzę (nie słyszę :)) problemu. Zatem czy ktos może naprowadzić na trop, jak znaleźć płyty z Polską do takich zabytków techniki sprzed 9 lat.
JAk wpisałem w wyszukiwarkę tutaj Becker to otrzymałe tylko posty nt. zmiany radia albo podłączenia pod sterowaie przy kierownicy, z całym szacunkie oczywiście dla tych problemów. Spróbuje jeszcze innymi słowami kluczowymi ale posta już Wam wysyłam
...sorry że może nieodpowiedni wątek, ale chyba dobrze

Pozdrawiam na wakacje, szczególnie tych co musza pracować i czekm na wskazówki co do map do Beckera...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.