Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=41603)

Versusowski44 07-04-2008 13:25

ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ultimax vs ZIMMERMANN SPORT vs ?
Witam! Zamierzam wymienić tarcze hamulcowe w swojej foce. Chciałem się spytać czy ma ktoś może jakieś z powyższej listy, albo inne? Jak się sprawują? W które warto zainwestować? Które lepiej odpuścić? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

ejdzej 07-04-2008 13:43

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBS Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Jeżeli chodzi Ci o EBC Turbo Groove, a nie EBS Turbo Groove to miałem te tarcze przez około 2 dni... Tarcze po zamontowaniu chałasowały, a po 2-3 dniach trzeba było je wymienić(pogieły się po przebiegu ~80km). Tłumaczono mi, że to przypadkowy błąd wadliwy egzemplarz i poprosiłem o zwrot pieniędzy i założyłem tarcze Lucasa. Może to, że sie pogieły to błąd egzemplarza, ale denerwujący był chałas w czasie hamowania. Z krótkiego doświadczenia z tymi tarczami niepolecam.

Schem 07-04-2008 14:12

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Ja mam polecany przez wielu i sprawdzony zestaw:
1.Tarcze Brembo
2.Klocki Ferrodo Premier

Zwykły zestaw do foki i działa jak trzeba. Foka hamuje bardzo ładnie.

Versusowski44 07-04-2008 14:26

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Schem ale zwykłe brembo, czy Max-y?

Schem 07-04-2008 14:33

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Zwykłe, wentylowane...
Po prostu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mannieek 07-04-2008 15:11

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
montujemy Ate klocki + tarcze ani jednej do tej pory reklamacji nie było, że wygięta tarcza albo pękł klocek. Więc szczerze polecam taki zestaw [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Po ATE jak ktoś chce tańszy zestaw do tak jak kolega wyżej Brembo + Ferrodo montujemy

Versusowski44 07-04-2008 15:33

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
o to spoko. Bo właśnie te ate najbardziej do mnie przemawiają. Ale szczerze powiedziawszy do tych tarcz myślałem o klockach Roadhouse. Co o tym sądzisz Mannieek?

Mannieek 07-04-2008 15:43

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Versusowski44 załóż cały komplet ATE i nie zmieniaj klocków będziesz zadowolony. Raz znajomemu montowaliśmy ceramiczne czerwone jak najwyższy model EBC z tego co słyszałem to była taka żyletka że mało nie stawał dęba

Schem 07-04-2008 16:54

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Cytat:

Napisał Mannieek
ceramiczne czerwone

Że jakie? :fcp2 Ceramiczne?
Red stuff jako najwyższy model? A yellow i blue?

Mannieek 07-04-2008 17:08

Re: ATE PowerDisc vs Brembo MAX vs EBC Turbo Groove vs EBC Ul...
 
Schem na te czasy co zakładaliśmy mu to niby te były najwyższy model pamiętam że czerwone i niby ceramiczne. Bez przesady EBC red ksoztują 530zł lekka przesada :fcp4


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.