Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   jaką poleciacie folie do szyb (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99862)

bunia24 09-05-2010 11:47

jaką poleciacie folie do szyb
 
siemaneczko chcę sobie przyciemnic szybki jaka poleciacie folie termokurczliwa moze ktos juz przyciemniał jakąs dobra folie i moze mi dac link bardzo dziekuje

Iwo 10-05-2010 07:03

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
Jak pracowałem w salonie Forda/Japan Motors to przyciemnialiśmy foliami SUNGARD i ARMOLITE także zdecydowanie polecam bo folie są rewelacyjnej jakości i o ile dobrze pamiętam to mają 5-cio letnią gwarancję także nie blakną jak te wszystkie cuda z allegro.

kosteg 10-05-2010 10:15

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
SUNGARD polecana jest przez firmy zajmujace sie przyciemnianiem i wszystkich ktorzy ja zastosowali. tanie folie marketowe/allegro maja mniejsza podatnosc na odksztalcanie i szybciej blakna.
jednak nawet najlepsza folia polozona przez partacza nie da satysfakcji wiec montaz tez jest istotny

bunia24 10-05-2010 20:32

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
wiem bo przyciemniałem juz pare samochodów ale tym dziadostwem za 15 zł ale to jest lipa a co mozecie powiedziec o tej foli [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lub [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Hrabia82 18-06-2010 21:05

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
a czy ktoś wie gdzie można nabyć folię sungard? mowa oczywiście o jednostkowej ilości.

kosteg 18-06-2010 21:32

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
na allegro czasem bywaja - mi udalo sie dostac jakis czas temu w bardzo dobrej cenie. jednak naszukalem sie solidnie

Hrabia82 19-06-2010 19:32

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
Cytat:

Napisał kosteg (Post 1459127)
na allegro czasem bywaja - mi udalo sie dostac jakis czas temu w bardzo dobrej cenie. jednak naszukalem sie solidnie

Dzięki KOSTEG, poszperałem mocno w allegro i natrafiłem właśnie na trwającą aukcję: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
co sądzisz o tej cenie?

Magik123 19-06-2010 22:12

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
Co Ci z folii za 150zł jak i tak dobrze tego nie przyciemnisz bo ani nie ma waruknow ani narzedzi. Ja wole wydac 200-250zł i zrobi to firma ktora sie tym zajmuje, wyjdzie idealnie, w dodatku bez stresowo, za dosc niską cene.

Hrabia82 20-06-2010 11:58

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
Cytat:

Napisał Magik123 (Post 1459611)
Co Ci z folii za 150zł jak i tak dobrze tego nie przyciemnisz bo ani nie ma waruknow ani narzedzi. Ja wole wydac 200-250zł i zrobi to firma ktora sie tym zajmuje, wyjdzie idealnie, w dodatku bez stresowo, za dosc niską cene.

ja tego nie będę wyklejał, tylko kumpel który się na tym zna i ma narzędzia i warunki więc nie widzę problemu

kosteg 20-06-2010 14:05

Odp: jaką poleciacie folie do szyb
 
ja placilem podobnie, moze troche mniej ale dostalem pasek 0,7 x 6m. tu bedzie zabawa jak to ciac aby strat bylo malo (rolka 1,5m??). szukaj dalej


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.