Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2015- ] Odgrodzenie części bagażowej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=309547)

wikt00r 29-05-2020 11:45

Odgrodzenie części bagażowej
 
Cześć

Przesiadam się z Smaxa do Galaxy 2016.
W Smax mam cały czas zamontowaną siatkę za 2 rzędem siedzeń, aby nic przypadkiem nie poleciało z bagażnika na dzieciaki.
Galaxy ma 3 strefową klimę i nie ma fabrycznie odsłoniętych punktów montażowych.
W Smax sam musiałem wycinać otwory od szablonu.
Na stronie Forda można kupić taką siatkę, ale jest adnotacja, że "Z wyjątkiem pojazdów z trzema strefami klimatyzacji".
Czy ktoś przerabiał w nowych Galaxy ten temat? Czy miejsca montażowe są ukryte, czy ich w ogóle nie ma?

Pozdrawiam

bobik2110 29-05-2020 20:13

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Ja montowałem lecz miałem miejsca montażowe

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

umiarkowany 31-05-2020 12:20

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
A czy to nie jest tak, że te mocowania są zawsze, co najwyżej trzeba wyciąć kawałek podsufitki używając szablonu?

wikt00r 31-05-2020 17:56

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Właśnie o to pytam, czy ktoś w wersji z 3 strefową klimatyzacją wycinał sam i jest pewność, że w tym miejscu nie ma czegoś od klimatyzacji, co uniemożliwia wycięcie.

Danillo 04-06-2020 22:23

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Kiedyś szukałem odpowiedzi na takie samo pytanie tylko dla w Smax i nie doczekałem się odpowiedzi niestety. Wygląda na to, że nikt jeszcze takiej kombinacji nie ćwiczył.

ASO twierdzi, że w wersji z 3 strefową klimą w tym miejscu biegną przewody wentylacji do 3 rzędu siedzeń. Tylko, że jeśli auto jest bez 3 strefowej klimy te przewody wentylacyjne i tak musiałyby tam być umieszczone, tak? Chyba że 2 strefowa klima oznacza, że 3 rząd w ogóle nie ma nawiewu ale to chyba nie jest możliwe, powinna ją mieć tylko z temperaturą zadaną dla przednich siedzeń.

umiarkowany 04-06-2020 22:57

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Miałem smaxa bez 3 strefowej klimy i samodzielnie wycinałem otwory z pomocą dedykowanych szablonów, żadnych przewodów tam nie było.

Danillo 05-06-2020 12:51

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Ok, do Smax i Galaxy z 2 strefowa klima można było zamówić i dołożyć te mocowania siatki. Z 3 strefowa klima podobno się nie da i boimy się czegoś nie uciąć przy okazji montażu, stad pytanie.

darekodz 23-07-2020 13:45

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Czy spotkaliście się kiedyś z odgrodzeniem połowy bagażnika? W moim Galaxy będzie 6 osób a jednocześnie bagażnik (a w zasadzie jego połowa) będzie mocno doładowany. Chciałbym zamontować jakieś zabezpieczenie żeby nic nie spadało na dzieci.

jaceks 26-07-2020 23:44

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
paskami transportowymi, ale to też kombinacje, bo uchwytów za dużo tam nie ma

abgar 19-08-2020 06:59

Odp: Odgrodzenie części bagażowej
 
Ja sobie poradziłem w ten sposób:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ponieważ boksery molestowały tą kratkę, nieco ją stuningowałem przy użyciu trytek :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.