Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Instalacja elektryczna haka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=129234)

tomasito 23-04-2011 19:27

Instalacja elektryczna haka
 
Zaintalowalem dzisiaj hak w moim Galaxy bez problemow. Schody pojawily sie przy instalacji elektrycznej. Czytalem tu i tam, ze w lewym tylnym schowku, oprzy nadkolu, powinny byc 2 kostki do podpiecia. U mnie nie ma tam zadnych kostek, sa rozne kable ale nie kostki. Prosze o podpowiedz gdzie jeszcze moga byc, albo w ktorym konkretnie miejscu (foto?)... oraz ktoredy poprowadzic kable do srodka. Nie mam zielonego pojecia...
Wesolych Swiat przy okazji :)

galo 23-04-2011 20:01

Odp: Instalacja elektryczna haka
 
Kolego nie czytałem, ale wydaje mi się, że tu s± podobne tematy trochę poszukaj zanim otworzysz nowy temat.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tomasito 23-04-2011 21:04

Odp: Instalacja elektryczna haka
 
Dzieki za linki. Czytalem te posty wczesniej. I dalej nie wiem... Musi byc prostszy sposob niz
Cytat:

Napisał motorek26 (Post 1046839)
dokładnie
probówka w reke i dajesz aż zrobisz nic trudnego jedno so trzeba to jeden kabelek do drugiej lampy pod kierunkowskaz a tak to wszystkie id± do jednej

Rozumiem poszczegolne slowa ale sensu nie bardzo...

galo 23-04-2011 21:50

Odp: Instalacja elektryczna haka
 
Czy Ty masz hak z jakimi¶ kostkami, które teoretycznie powinny pasować do twojego auta?
Jeżeli nawet masz to nic po nich, bo i tak trzeba będzie je ci±ć prawdopodobnie, bo sam napisałe¶

Cytat:

Napisał tomasito (Post 1643458)
U mnie nie ma tam zadnych kostek, sa rozne kable ale nie kostki.

jak by były gdziekolwiek to na pewno kto¶ by o tym wspomniał.

Ja też nie miałem ani w aucie ani przy haku i musiałem z kontrolk± sprawdzać, który kabel gdzie podpi±ć.

sworacz37 24-04-2011 13:43

Odp: Instalacja elektryczna haka
 
Cytat:

Napisał tomasito (Post 1643458)
Zaintalowalem dzisiaj hak w moim Galaxy bez problemow. Schody pojawily sie przy instalacji elektrycznej. Czytalem tu i tam, ze w lewym tylnym schowku, oprzy nadkolu, powinny byc 2 kostki do podpiecia. U mnie nie ma tam zadnych kostek, sa rozne kable ale nie kostki. Prosze o podpowiedz gdzie jeszcze moga byc, albo w ktorym konkretnie miejscu (foto?)... oraz ktoredy poprowadzic kable do srodka. Nie mam zielonego pojecia...
Wesolych Swiat przy okazji :)

Dobrze popatrz pod sam± lew± lamp± . U mnie były tam wci¶nięte i zabezpieczone ( przykryte ) kawałkiem g±bki. A kable poprowadziłem pod t± nakładk± plastikow± , jest tam specjalne wyprofilowanie i otwór za¶lepiony gumeczk± .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
czę¶ci do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.