Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Co to za guzik? Czy to BT? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urządz... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=253124)

zainteresowany 02-11-2016 08:34

Co to za guzik? Czy to BT? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urządz...
 
3 załącznik(i)
Witam Forumowiczów, właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem MK4 2010 przed liftem. Już niestety wiem, że nie mam oryginalnego BT, ale mam zamontowany jakiś "dynks" prawdopodobnie zewnętrzny BT, z którym nie mogę nawiązać kontaktu. czy może ktoś rozpoznaje cóż to za ustrojstwo? Może kiedyś to był popularny model, który montowano w fordach? Niestety nic nie działa, nie wyszukuje telefonu klikanie pojedyncze, podwójne, ani przytrzymywanie... Może ktoś coś poradzi :) Pozdrawiam

cliner 02-11-2016 08:46

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
Ma zasilanie?Dioda coś pokazuje?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

zainteresowany 02-11-2016 08:59

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
Wydawało mi się kilka dni temu, że coś tam mrugnęło, ale jak dzisiaj przysiadłem do tego, to żadnego objawu życia niestety...

arturek 02-11-2016 09:26

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
Witam

1) Czy nie jest to przypadkiem dioda od dokładanego alarmu?

podobny wątek na forum
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

2) Jeśli to jest bluetooth, to co pokazuje Ci się na liście wyszukiwania urządzeń BT?

pozdrawiam
Arturek

lsulima 02-11-2016 09:27

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
A to nie jest "dynks" od alarmu?

zainteresowany 02-11-2016 09:40

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
o kurczę.. nie mam pojęcia... Alarm był dodatkowo montowany w serwisie Forda zanim auto opuściło salon.
P.S. Jest to "klikalne".

lsulima 02-11-2016 09:43

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
To moim zdaniem to jest właśnie od alarmu montowanego w salonie. A BT pewnie nie masz. Próbowałeś wyszukać telefonem urządzenia BT?

zainteresowany 02-11-2016 09:53

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
Uuu.. a już była nadzieja :) Niestety nic nie wyszukuje... dziękuję Wam Panowie. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] sorki, nie przyuważyłem Twojego posta :)

To w taki razie te klikanie czemu miałoby służyć? Wyłączenie czujników na czas obecności dzieci/zwierząt? Zerknąłem na tamten temat i próbuję szukać jakiejś instrukcji.. Z tego, co widzę, to tam jest tylko dioda, a u mnie jest coś więcej... hmm.. kluczyk mam bez żadnych dodatków - jeśli jest alarm dołożony, to jest zintegrowany z oryginalnym kluczykiem.

lsulima 02-11-2016 10:00

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
Oryginalne BT da się dołożyć bez większych problemów :-) Skąd jesteś?

zainteresowany 02-11-2016 10:09

Odp: Jaki zewnętrzny Bluetooth mam zamontowany? Kupiłem auto i nie mogę rozgryźć urzą
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał lsulima (Post 2685848)
Oryginalne BT da się dołożyć bez większych problemów :-) Skąd jesteś?

Świebodzin :)

edit: Wszystko jasne już.
Mam autoalarm HPB Metasystem.
Dziękuję Wam za rozjaśnienie sytuacji :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.