Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Instalacja gazowa do Forda (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=226986)

Horusik 29-06-2015 13:31

Instalacja gazowa do Forda
 
Co sądzicie o instalacji Lovato Smart do Forda Focusa 1.6 103 km ?

morus 29-06-2015 18:55

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
No cóż...jest instalacją poprawną, ale czy najlepszą? Zadaj to pytanie na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Horusik 29-06-2015 21:48

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Wiesz co myślę że całe lpg-forum jest stworzone pod tylko jedną instalacje gazową i nie jest zbyt obiektywne więc raczej nie otrzymam tam rzetelnej wiedzy jednak mogę się mylić...

LEŚNICZY 30-06-2015 15:36

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Cytat:

Napisał Horusik (Post 2422127)
Wiesz co myślę że całe lpg-forum jest stworzone pod tylko jedną instalacje gazową i nie jest zbyt obiektywne więc raczej nie otrzymam tam rzetelnej wiedzy jednak mogę się mylić...

Chodzi ci o STAG-a ? Mam drugiego i nie narzekam :P Na forum jest kilku znawców tematu więc po co zakładać jakieś lovato .

pawelt89 30-06-2015 17:27

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Mialem Lovato Smart w Focusie Mk1 1.6 i polecam tą instalację jest duzo lepsza od Stagów.
Teraz w Mondeo mam Staga bo lepsza oferta cenowa była ale szczerze wolałbym tą Lovato i z perspektywy czasu żałuję, że nie dołożyłem do Lovato.

morus 30-06-2015 18:56

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Zawsze możecie jeszcze spróbować z BRC...:one:

Horusik 30-06-2015 23:07

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Myślę że nie ,,jakieś " Lovato z tego co się zorientowałem to włoska firma sprawdzona i tak jak pisze pawelt89 też jestem za tym żeby dołożyć pare groszy bo różnica nie jest duża .

psychodeliczny 02-07-2015 10:23

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Cytat:

Napisał pawelt89 (Post 2422343)
Mialem Lovato Smart w Focusie Mk1 1.6 i polecam tą instalację jest duzo lepsza od Stagów.
Teraz w Mondeo mam Staga bo lepsza oferta cenowa była ale szczerze wolałbym tą Lovato i z perspektywy czasu żałuję, że nie dołożyłem do Lovato.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest lepsza od Stagów?
Lovato na pewno jest droższa i mniej popularna, co również ma znaczenie, bo nie każdy fachman zna lovato, a Staga raczej tak.

zygert 03-07-2015 18:44

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
A czym się charakteryzuje "lepszość" lovato?
Stagi instalują w subaru inpreza wrx i nie narzekają, a są to mocno wysilone silniki więc poza regulacją zaworów i zachodu z tym zwiazanym nie słyszałem, aby był jakiś problem. Ja polecam LandiRenzo w toyocie też super się sprawowało, ale to wolnossąca jednostka była i przez prawie całe 200tyś km nic nie było wymieniane poza filterkami. To samo mogę powiedzieć o Prinsie (toyota znajomego - instalacja padła jak auto miała lekko ponad 300tys. - fabrycznie zainstalowana w toyce za jak dobrze pamietam 7tyś. ;) .Teraz lata na BRC i ma już 400tyś. i silnik zaczyna się kończyć (bierze olej), ale to na benzynę i tak niezły wyczyn).

pawelt89 05-07-2015 09:34

Odp: Instalacja gazowa do Forda
 
Cytat:

Napisał psychodeliczny (Post 2422969)
Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest lepsza od Stagów?
Lovato na pewno jest droższa i mniej popularna, co również ma znaczenie, bo nie każdy fachman zna lovato, a Staga raczej tak.

Lovato jest może mniej popularna u nas ale na rynku Niemieckim jest znana.
Swego czasu każdy gazownik w mojej okolicy proponował właśnie Lovato.
Co do ustawienia wydaje mi się bardziej intuicyjna i prosta w ustawieniach niż STAG (gdzie też ustawienia nie sprawiają problemów)
Jeśli chodzi o cenę to jest wyższa ze względu na dobry parownik firmy Lovato oraz oryginalne wtryski Lovato. Mimo to warto dołożyc do instalacji.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.