Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Diesel (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=139)
-   -   Zaworek od pompy wysokiegociśnienia 1,8 TDCi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=160596)

Damian 26 27-06-2012 11:55

Zaworek od pompy wysokiegociśnienia 1,8 TDCi
 
Witam Ford Focus 1,8 TDCI

Borykam sie z Problemem Focusa... na poczatku była wymiana oleju... po wymianie zaczeły sie problemy (w sumie z nierówno chodzacym silnikiem wczesniej) samochod przestał mi odpalac... przez tydzien mechanicy dochodzili do tego co moze byc przyczyna i nic... a niby Chwalony Serwis Samochodowy... Samochod Zaprowadziłem do innego mechanika z Dąbrowy koło Poznania... i byłem zdziwiony po 5 min. rozmowy ze mna wiedział co jest przyczyna ze samochod nie odpala... otóż filtr paliwa był źle przykrecony i sie zapowietrzał... jeden problem rozwiazany drugi pozostał... Mechanik Uważa ze przyczyna za małego cisnienia jest zaworek na pompie wtryskowej... niby nie problem nowy zaworek 500zł ale on nie jest pewien tego... i tu jest moja proźba czy ktos z was ma moze jakies kontakty lub osoby ktore posiadaja taki zaworek?? chodzi o ten dłuższy (zaworek regulacji cisnienia)z tego co mechanik mówi gdybym podjechał drugim autem to tez nie byłby to problem (mysle ze dogadalibysmy sie;p) gdybyscie cos wiedzieli to mój telefon:600 -443-910 Pozdro

Damian 26 27-06-2012 21:18

Odp: Zaworek od pompy wysokiegociśnienia 1,8 TDCi
 
czy naprawde nikogo nie ma na forum z Okolic Poznania z Silnikiem 1,8 Tdci... ktory mógłby poswieci 2h czasu...??

Wojtek 27-06-2012 21:20

Odp: Zaworek od pompy wysokiegociśnienia 1,8 TDCi
 
Przenoszę do działu DIESEL.

Damian 26 20-07-2012 18:13

Odp: Zaworek od pompy wysokiegociśnienia 1,8 TDCi
 
wymieniłem zaworek i wszystko jest niby oki ale cos głośno mi chodzi te auto...i silnik cały lata... nie wiem o co chodzi:/ dym nie leci wymieniłem tylko zaworek cisnieniowy na pompie wtryskowej... wydaje sie ze samochod ma nawet lepszy odpał niz przed wymiana wiec eliminuje wtryski...

a moze poduchy pod silnikiem sie wyrobiły albo tłumik buczy... ??

kamilp2 22-08-2012 20:04

Odp: Zaworek od pompy wysokiegociśnienia 1,8 TDCi
 
Hej! jakiś postęp w temacie zrobiłeś odnośnie głośniejszej pracy silnika?
Coś Ci się wyjaśniło? Może rozwiązałeś problem?

Wpadłem na Twój temat, bo dziś gdy poszedłem odebrać autko z naprawdę znanego i polecanego warsztatu.... okazało się, że nie odpala... a stało się tak po wymianie filtra paliwa..
Nie wiem, czy Panowie mogli zrobić głupi błąd i nie złożyć tego poprawnie albo zostawić jakąś zaślepkę w filtrze nie wyjętą. Mówią, że odpowietrzają, dopompowują i nic. Tylko błąd z czujnika wysokiego ciśnienia im wywala wciąż. Tak więc autko stoi w serwisie, a trochę bez sensu, żebym ja coś się wtrącał ludziom, którzy na tym niby zęby zjedli...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.