Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Światła do jazdy dziennej - LED (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=75993)

Sender 03-09-2011 10:43

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
szkoda że nie można zamontować w miejscu właściwych halogenów w foce. ale odległość sie nie zgadza:evil: było by ładnie i bez dodatkowego montażu.

Matych 03-09-2011 11:00

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Tak samo tylko że radzę koledzę że można wykorzystać wiązkę od halogenów mamy wtedy kontrolkę na desce od dziennych po połączeniu odpowiednich przewodów w module po przekręceniu stacyjki na kościach od halogenów pojawia się napięcie i świeci się kontrolka od halogenów na desce.przekażnik po to aby rozłączyć to połączenie(ledy zgasną) wtedy kiedy włączamy światła główne lub czujnik zmierzchu sam je włączy.Troszkę zabawy ale warto.

Matych 05-09-2011 13:56

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
2 załącznik(i)
proszę oto foty polecam wstawienie ringów w chromie od poliftowych halogenów zrobię zdjęcie jeszcze wieczorem

Sender 05-09-2011 15:13

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
ładnie wygląda !

JohnLenin 05-09-2011 20:05

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 1704813)
proszę oto foty polecam wstawienie ringów w chromie od poliftowych halogenów zrobię zdjęcie jeszcze wieczorem

Jak zamontowałeś ringi, gdzie można je kupić i w jakiej kasie?

Matych 05-09-2011 20:54

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Np. tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


ale trzeba umiejętnie podciąć plastikowe zaślepki głownie używałem szlifiereczki dremla

maureliusz 05-09-2011 21:33

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Matych, ładnie wyszedłeś na drugiej focie :-)))))))))
A światełka spoko. Jakbym wiedział od początku, że te halogeny to wieeelka lipa, to też bym tak zamontował.

zwy 06-09-2011 09:06

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał Sender (Post 1704050)
szkoda że nie można zamontować w miejscu właściwych halogenów w foce. ale odległość sie nie zgadza:evil: było by ładnie i bez dodatkowego montażu.

Że jak? Która to odległość się nie zgadza?
"Światła te muszą być na wysokości co najmniej 25 cm od ziemi, ale nie wyżej niż 150 cm, maksymalnie 40 cm od bocznego obrysu pojazdu, a wzajemna odległość między nimi nie może być mniejsza niż 60 cm."

Sender 06-09-2011 12:42

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
witam.
jeżeli coś źle zrozumiałem to sorki. ale myślałem że odległość między lampami do jazdy dziennej musi być 60 cm. a w fokach jest więcej - w halogenach.
czyli rozumiem że spokojnie moge montować tego typu oświetlenie i nie bać się kontroli na drodze ? nie ukrywam że kolega zamontował te lampy fajnie i profesjonalnie !!!!
pozdrawiam.

neon2909 13-09-2011 16:49

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
3 załącznik(i)
Ja zamontowałem zestaw hella. Udało mi się go wyrwać za 550 zł. Używam od roku i jestem bardzo zadowolony. Dwie kontrole policji sprawdziły światełka i nie było zastrzeżeń. Próbowałem zamontować chromowane ringi ale światełka są za duże . Nie żałuję nie mam ramki od wlotu powietrza w chromie więc wszystko jest ok. Polecam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.