Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] jakie koło dojazdowe ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=112516)

robines 01-03-2010 12:11

jakie koło dojazdowe ?
 
Witam.
Kolega w zeszłym tygodniu złapał w audiku 2 gumy w przeciągu 2 dni i troche mnie to przeraziło bo w maksiu jak wiadomo nie ma dojazdówki.Co robicie,macie jakieś wypełniacze czy też dokupujecie dojazdówki? Kupić wszak można za około dwie stówki ale gdzie ją zapakować?

pozdrówka

tygrysex 01-03-2010 12:50

Odp: Koło dojazdowe?
 
Poszukaj na forum, byl piekny watek tylko o dojazdowce, nawet fotke wstawilem gdzie ja mozna umiescic :D i uwierz mi to jedyne miejsce gdzie mozna ja upchac... :D

robines 01-03-2010 15:26

Odp: Koło dojazdowe?
 
Dzięki tygrysex znalazłem i już wszystko wiem.
Prosze admina o skasowanie tego wątku.

witekga 01-03-2010 15:32

Odp: Koło dojazdowe?
 
Ja kupiłem dojazdówkę, bo ten klajster w spreju mnie nie przekonuje. Koło poniewiera się luzem w bagażniku.

kingsage 01-03-2010 17:10

Odp: Koło dojazdowe?
 
A ja mam pełnowymiarówkę.Zajmuje niewiele więcej miejsca od dojazdówki, ale w razie kapcia dojadę normalnie do warsztatu.Natomiast nie chciałbym np. podróżować z dojazdówką po autostradzie.No i ta konieczność przekładania kół jeżeli kapeć będzie z przodu.Porażka.

przemo* 02-03-2010 09:18

Odp: Koło dojazdowe?
 
Ja też kupiłem koło dojazdowe dodatkowo pokrowiec na nie. Wszystko ładnie jeździ sobie w bagażniku.

--
przemo*

foxtrot 02-03-2010 09:52

Odp: Koło dojazdowe?
 
kingsage;
skąd wynika
"konieczność przekładania kół jeżeli kapeć będzie z przodu" ?

arczi_75 02-03-2010 13:52

Odp: Koło dojazdowe?
 
Bo jest rzeczą niezwykle ryzykowną i bezsensowną zakładać dojazdówkę na napędzający przód. Wtedy jest zamieszanie - ja to osobiście przeżyłem mając szczęście, że rozwaliłem oponę 1 km od czynnego serwisu. Pan z obsługi od razu zwrócił mi uwagę i dał dobry tył na przód a dojazdówkę do tyłu.

foxtrot 02-03-2010 15:08

Odp: Koło dojazdowe?
 
arczi_75;

no tak, jasne - dzięki za info

buju 02-03-2010 21:34

Odp: Koło dojazdowe?
 
Ja kupiłem opony typu run-flat firmy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - tu to się nazywa SSR (~opona samonośna) i w ten sposób nie muszę mieć koła dojazdowego. efekt +/- ten sam. zbyt szybko nie jeździ się na dojazdówkach - chyba max 50km/h a na przebitej oponie run-flat można nawet 80km/h - tak czy siak jedno i drugie trzeba zmienić. w dzisiejszych czasach myślę, ze jest to najrozsądniejsze rozwiązanie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.