Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Pytania dot. funkcjonowania forum (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=150)
-   -   NOWE FORUM (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=61935)

goral 12-02-2009 21:12

NOWE FORUM
 
Uwaga! Pracujemy właśnie nad instalacją nowego skryptu forum. W związku z tym w najbliższych dniach zostanie wyłączona całkowicie wyszukiwarka oraz mogą pojawić się dłuższe przerwy w dostępie do forum. Przepraszamy.

le-mar 23-02-2009 19:04

Odp: NOWE FORUM
 
nowe forum piękne !!!pełen szacun . Jednak za duzo "engliszu" w nim jest
mi osobiście nie przeszkadza , jednak forum polskie wiec .....

mondzio III 23-02-2009 19:43

Odp: NOWE FORUM
 
Cytat:

Napisał le-mar (Post 1096165)
nowe forum piękne !!!pełen szacun . Jednak za duzo "engliszu" w nim jest
mi osobiście nie przeszkadza , jednak forum polskie wiec .....

Tu się zgodzę,
nie wszyscy znają angielski.
A na naukę już i za pózno.
A tak to jak na razie jest Super.:564:
Dobra robota i dzięki za to.

subratri 23-02-2009 19:55

Odp: NOWE FORUM
 
ale dzieki temu mielismy juz rano goscia z italii :) co po ingliszu gadal

i napisal nam tak:

it's true!! :fcp1 it's the best forum that i see for ford (and i know mooooore forum!) :fcp1

baluckityp 23-02-2009 20:19

Odp: NOWE FORUM
 
yes its true i like it very much as well but i still dont know how it is possible to add a picture in to my singature? it uploads and i can see it in "Your current signture picture - window" but there is nothing visible in prewiev either in forum, post, etc... kind regards, bałucki :-D

Jacek 23-02-2009 20:36

Odp: NOWE FORUM
 
Spolszczenie jest niestety delikatnie mowiac - niekompletne, a do tego niezbyt dokladne.
Jako ciekawostke dodam, ze problem z brakiem dostepu do edycji wlasnego profilu wynikl wlasnie dlatego, ze wylaczona byla odpowiednia funkcja, ale po polsku miala ona zupelnie inne znaczenie... Traf chcial, ze poszukujac rozwiazania postanowilem sprawdzic tlumaczenie i prosze, problem banalnie prosty i do rozwiazania dwoma ruchami... 8)

daro240 23-02-2009 21:03

Odp: NOWE FORUM
 
Super to nowe forum ,kawał cieżkiej pracy ,szacunek :)
co do englisza, to troszkę przeszkadza ,ale co tam nie od razu Kraków(forum) zbudowali :D

1olek 23-02-2009 21:53

Odp: NOWE FORUM
 
mnie sie tam podoba :)

dyha 23-02-2009 21:59

Odp: NOWE FORUM
 
Też się wypowiem: Słowa do Adminów. Naprawdę pełen szacunek, kawał ciężkiej i dobrej roboty. Różne opinie już przeczytałem o nowym forum, lepsze i gorsze, teraz na pewno jest inaczej, ale na pewno nie gorzej (chodzi mi o wizualizację) i o niebo lepiej pod względem prędkości pracy. Myślę że wszyscy malkontenci po zapoznaniu się z nowym interfejsem zmienią zdanie i będą się :oops: ze wstydu

Jeszcze raz pełen szacunek

darnel 23-02-2009 23:20

Odp: NOWE FORUM
 
No więc teraz ja-forum jak wygląda każdy widzi-stare nie było brzydkie, no ale admini potrzebowali je zmienić. Jako już prawie starzec muszę troszkę ponarzekać ;) Poprzedni interfejs wydawał się o wiele bardziej przejrzysty no ale chyba dlatego że na phpBB zbudowanych jest sporo forów i znamy ten interfejs. Nadal nie pojawiła się możliwość "punktowania" za pomoc-to przydatne narzędzie zostało nam kiedyś obiecane ;) . Mój temat o NAT zniknął i nie potrafię go odnaleźć, żeby w podpisie zmienić link... Zniknęły moje fotorelacje-obydwie. Pozostaje się cieszyć, że nie dokończyłem trzeciej, bo kilka dni temu chciałem ją wkleić ale nie dokończyłem obróbki. Co jest???? Pozdrawiam


Teraz znalazłem swoje fotorelacje ale przeszukując swoje tematy, natomiast w forum "fotorelacje" nie są nadal widoczne


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.