Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   usuwanie wgnieceń (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=140659)

markopolus 01-10-2011 21:12

usuwanie wgnieceń
 
na drzwiach mam kilka malutkich wgnieceń po uderzeniach drzwi stojących obok samochodów. małe ale mnie drażnią. czy może ktoś u siebie usuwał to techniką małoinwazyjną czyli nie lakierując . może ktoś ma namiar na kogoś sprawdzonego najlepiej na wschód od warszawy. droga taka impreza ? pewno z 6 punkcików do usunięcia.

Jakoob 02-10-2011 10:11

Odp: usuwanie wgnieceń
 
Znajomy miał mocno poobijane auto i zdecydował się na taką metodę. Mniejsze wgniotki zniknęły w 100%, miał też dużą na klapie bagażnika i dało się ją zniwelować o jakieś 98%, z tym że była w miejscu gdzie w środku jest wzmocnienie klapy i nie do końca było dobre dojście, dlatego widać minimalne załamanie. Człowiek wykonujący usługę uczciwie o tym uprzedził ale uważam że i tak było warto. W Twoim przypadku chyba nie będzie rozbierał tapicerki tylko dojdzie od szyby swoimi przyrządami. Koszt jest różny w zależności od uszkodzeń, raczej nie uświadczysz cennika "od elementu", niemniej myślę że za 6 punkcików na jednym elemencie będzie gdzieś koło 150zł. Moim zdaniem dobra i skuteczna metoda, bez paprania i lakierowania oraz na poczekaniu. Po dobrze wykonanej usłudze dosłownie nie ma śladu.

markopolus 02-10-2011 13:16

Odp: usuwanie wgnieceń
 
ktoś to robi w okolicach warszawy ?

Jakoob 02-10-2011 18:33

Odp: usuwanie wgnieceń
 
Jestem z pod Wrocławia :) Wpisz w google "usuwanie wgnieceń bez lakierowania" albo "bezinwazyjne usuwanie wgnieceń" warszawa i masz tego od... groma :)

mark_TDDI 17-10-2011 22:40

Odp: usuwanie wgnieceń
 
Cytat:

Napisał markopolus (Post 1716082)
ktoś to robi w okolicach warszawy ?

Tutaj pisalem: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mark_TDDI 07-04-2012 10:32

Odp: usuwanie wgnieceń
 
Podbijam - tym razem jakis "nygus" załatwił mi błotnik przedni na parkingu (i znowu na rancie - podwójnym). Jako, że akcja rozegrała sie w trójmiescie podczas urlopu, w drodze powrotnej na podkarpacie zahaczyłem o Jabłonną i warsztat S-Plus. 30 minut oczekiwania i odebrałem moje "cudo" po zabiegu, bez jakichkolwiek śladów (a wgniecenie było poteżne)....Zatem ponownie polecam:-)!

cormorant 20-05-2012 21:53

Odp: usuwanie wgnieceń
 
Czy znacie kogoś pewnego i sprwadzonego z okolic Katowic?

kuba_del 29-06-2012 16:23

Odp: usuwanie wgnieceń
 
hej!! szukam warsztatu gdzie wyciagaja male wgniecenia w karoserii takim badylem ......dajcie znac gdzie wykonuja taka usluge ..szukam w okolicach Zielonej Gory,Nowego Tomysla lub Lodzi ;)

polor 01-10-2012 18:49

Odp: usuwanie wgnieceń
 
Cytat:

Napisał markopolus (Post 1715933)
na drzwiach mam kilka malutkich wgnieceń po uderzeniach drzwi stojących obok samochodów. małe ale mnie drażnią. czy może ktoś u siebie usuwał to techniką małoinwazyjną czyli nie lakierując . może ktoś ma namiar na kogoś sprawdzonego najlepiej na wschód od warszawy. droga taka impreza ? pewno z 6 punkcików do usunięcia.

Cytat:

Napisał markopolus (Post 1716082)
ktoś to robi w okolicach warszawy ?

Znam serwis. Infolinia: 509 350 745 Wychodzi taniej niż ze szpachlą, a efekt wg mnie jeszcze lepszy;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.