Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo mk4 na pół roku. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=291297)

gzik 23-01-2019 13:09

Mondeo mk4 na pół roku.
 
W ciągu pół roku muszę zrobić około 35k km w tym parę wyjazdów do zachodnich Niemiec.
Niestety moje mondeo mk3 1.8 lpg z 2007r. i 300k przebiegu nie daje mi pewności bezawaryjnej i pewnwj jazdy.
Za pół roku czeka mnie przeprowadza właśnie do Niemiec i raczej nie ma sensu ciągnąć drzewa do lasu więc kupię coś na miejscu a tego co teraz kupię sprzedam. Dodatkowo z tego co wiem w Niemczech są duże problemy z zarejestrowaniem aut z Polski a lpg aktualnie praktycznie niemożliwe.

W oko wpadły mi mondeo mk4 w Warszawie:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Te dwa już stoją około 2 miesięcy. W pierwszym dodatkowo gwarancja kusi.

No i niedaleko mnie z lepszym wyposażeniem ale starszy:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nie zależy mi na super wypasie. Tempomat jak nie będzie dołożę (ktoś z forum zarobi:) )

Czy któryś z nich wart jest mocniejszego zainteresowania?

piotrek305 23-01-2019 14:52

Odp: Mondeo mk4 na pół roku.
 
ten pierwszy jest z firmy, w której kupowałem z kumplem astrę.. wszystko sie zgadzało, auto bezwypadkowe było i z oryginalnym przebiegiem.. mają polskie auta, poleasingowe raczej w całości..

szneider 23-01-2019 16:53

Odp: Mondeo mk4 na pół roku.
 
Mój kumpel, który od jakiegoś czasu mieszka w Niemczech, wymienił właśnie swojego klekota na benzynę, bo nie wszędzie mógł nim wjechać.

leon 72 23-01-2019 17:55

Odp: Mondeo mk4 na pół roku.
 
Cytat:

Napisał szneider (Post 3084818)
Mój kumpel, który od jakiegoś czasu mieszka w Niemczech, wymienił właśnie swojego klekota na benzynę, bo nie wszędzie mógł nim wjechać.


Prawda, nie wszedzie da sie wjechac w Niemczech starym dieslem, ale jak ma DPF, to wystarczy do pierwszego lepszego warsztatu wjechac kupic za ok 10 euro zielona nalepke na przednia szybe i juz. Pozdrawiam.

gzik 23-01-2019 18:19

Odp: Mondeo mk4 na pół roku.
 
Cytat:

Napisał leon 72 (Post 3084849)
Prawda, nie wszedzie da sie wjechac w Niemczech starym dieslem, ale jak ma DPF, to wystarczy do pierwszego lepszego warsztatu wjechac kupic za ok 10 euro zielona nalepke na przednia szybe i juz. Pozdrawiam.

Dlatego celuję w mondeo po lifcie z normą Euro5 jakbym jednak musiał trochę dłużej nim pojeździć. A że przeprowadzę się raczej do małej mieściny to myślę że problemu nie będzie. Jak się dorobię to może jakąś hybrydę się kupi:one:.

Cytat:

Napisał piotrek305 (Post 3084743)
ten pierwszy jest z firmy, w której kupowałem z kumplem astrę.. wszystko sie zgadzało, auto bezwypadkowe było i z oryginalnym przebiegiem.. mają polskie auta, poleasingowe raczej w całości..

Szukam tylko polskiej dystrybucji i w mondeo jest naprawdę duży wybór jak ktoś nie ma za dużych wymagań co do wyposażenia. W moim mieście niedawno był nalot Urzędu Skarbowego i dużo ludzi miało problemy ze względu na zaniżone faktury. Wolę uniknąć takiej sytuacji.
Dzięki za opinie o komisie.

slawek-kali 23-01-2019 18:47

Odp: Mondeo mk4 na pół roku.
 
Szukaj w DE.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.