Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] woda pod wykładziną kierowcy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=211460)

MarcinBytom 26-03-2014 16:17

mokry chodnik
 
Witam Wszystkich użytkowników.Może ktoś pomoże ,podpowie.Dzisiaj wsiadając do auya zauważyłem ,że mam mokry chodnik od strony kierowcy,masakra jakby ktoś wylał butelkę wody.Nie wiem co jest grane .Auto kupiłem jakieś 2 miesiące temu i powoli zaczynają pojawiać się problemy. Mam nadzieję ,że nie wtopiłem.Samochód ma przejechane 84tys.km Ktoś może wie co mogło się stać?? Z góry dziękuję za pomoc.

dubik77 26-03-2014 17:02

Odp: mokry chodnik
 
Mokry chodnik to czesto zasluga klimy. Latem gdy jest berdzo gorąca można zaobserwować dużą kałuże pod autem.
Zobacz nastepnym razem czy to poprostu woda czy jakaś inna substancja.

Qga 27-03-2014 05:03

Odp: mokry chodnik
 
Ja miałem podobną sytuacje właśnie w Kudze MK1 ale woda była po stronie pasażera.
Wody było nawet dość dużo -taki mały basenik ;)
Problemem okazał sie nie drożny odpływ z układu klimatyzacji.
Przy co rocznym serwisie klimy dobrze jest sprawdzić czy odpływ nie jest zatkany.

Miraks 27-03-2014 08:05

Odp: mokry chodnik
 
Parę osób na forum miało problem z mokrą podłogą, ale zwykle dotyczyło to przodu od strony pasażera. Tutaj był ten temat poruszany: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Najlepiej niech się wypowiedzą ci, których problem dotknął. Przyczyn było podawanych kilka, tematu nie śledziłem dalej, bo u mnie problem nie wystąpił.

Marcin-Prezes 27-03-2014 21:23

Odp: mokry chodnik
 
Ja miałem problem w focusie taki że mokry był dywanik od strony pasażera, okazało sie że osłona plastikowa na podszybiu (tak gdzie wycieraczki są mocowane) nie dolegała dobrzę do szyby (uszczelka) i woda jakoś dostawała się do srodka auta. Po wymianie na gwarancji tego elementu osłony problem przestał istnieć.

ziembat 14-09-2014 16:26

woda pod wykładziną kierowcy
 
Otóż pojawiła mi się woda pod wykładziną kierowcy. Raz wysuszyłem i z miesiąc było spokoju, teraz powtórka. Gdzie szukać problemu? Miał już ktoś podobny problem?

jurekmi 14-09-2014 20:42

Odp: woda pod wykładziną kierowcy
 
Tak przyczyna byla nieszczelna szyba przednia.

janek001 14-09-2014 20:48

Odp: woda pod wykładziną kierowcy
 
Cytat:

Napisał jurekmi (Post 2269793)
Tak przyczyna byla nieszczelna szyba przednia.

ale nie po fabrycznym wklejeniu , tylko po wymianie szyby ?

irek79 15-09-2014 12:23

Odp: woda pod wykładziną kierowcy
 
U mnie niestety było to samo nieszczelna przednia szyba. I to po fabrycznym wklejeniu fachowiec po wycięciu stwierdził 2 miejsca gdzie puścił klej.

Bump: tak

ziembat 15-09-2014 20:45

Odp: woda pod wykładziną kierowcy
 
wygląda na to, że czeka mnie przyklejenie szyby...

swoją drogą ile taki zabieg może kosztować?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.