Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99836)

ikea 24-02-2013 07:53

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał b@rth (Post 1963832)
Pochwal sie jaka konfiguracja.

Nie ma się czym chwalić, bo benzyna 2x4.

b@rth 24-02-2013 12:15

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał ikea (Post 1964021)
Nie ma się czym chwalić, bo benzyna 2x4.

No to bez obrazy ale dales doooopy.
Co Cie skusilo popelnic taki blad (chodzi mi o 4x4)?

ikea 24-02-2013 12:45

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał b@rth (Post 1964179)
dales doooopy

Szanowny Panie! uważam powyższy komentarz za bardzo niestosowny, bo to mój samochód i za moje pieniądze.

Najpierw miałem kupić Focusa lub Golfa, potem nową Mazdę 6 ale żona chciała wyżej siedzieć i nie martwić się o krawężniki więc mając określony budżet mieliśmy do wyboru albo diesel 4x4 z prawie zerowym wyposażeniem lub 2x4 benzyna full, po analizie tego co przydatne stwierdziliśmy, że wybieramy tę drugą wersję i tyle.

Być może dla Pana B@rth nie liczy się kwestia finansowa i stać go na to co chce ale niestety mnie nie stać na wydanie 140 tys. tylko żeby mieć 4x4.

A na pytanie co mnie podkusiło jeszcze raz odpowiadam - ograniczony budżet.

Temat uważam za zamknięty.

RafałB 24-02-2013 13:13

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Jego stać bo on (z tego co wiem) nie płaci a firma...

Komentarz brzydki,ja bym już dawno dostał osta.... :(

Jak to jest szanowny Adminie?

Bez urazy Wszyskim... ;)

b@rth 24-02-2013 14:35

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał ikea (Post 1964202)
Szanowny Panie! uważam powyższy komentarz za bardzo niestosowny, bo to mój samochód i za moje pieniądze.
...

Jakbys przeczytal poczatek to napisalem: bez obrazy...
To co pisze to tylko moje zdanie...
Odpowiedz wyjasnia wszelkie kryteria i o to mi chodzilo... jestem w stanie to zrozumiec.
Tylko po co ta spinka... Piszesz o tym pierwszy raz, wiec chyba wolno zapytac co bylo powodem.
Po to jest forum, aby dyskutowac...
Idac dalej tym co napisales 140 tys to lekka przesada...
Jezeli nie poczujesz sie urazony to moze powiesz co tam wpakowales i na ile to wycenili? No chyba ze to zbytnia ingerencja w prywatnosc...

Cytat:

Napisał RafałB (Post 1964220)
Jego stać bo on (z tego co wiem) nie płaci a firma...

Komentarz brzydki,ja bym już dawno dostał osta.... :(

Jak to jest szanowny Adminie?

Bez urazy Wszyskim... ;)

A niby z jakiego powodu, co jest brzydkie?
Jeszcze raz powiem, takie jest moje zdanie...
A co do tego czy stac czy nie, to ma jakies znaczenie?
Bo to zabrzmialo jakby kogos bolalo ze ja moge, a on nie...

mayek 26-02-2013 19:30

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał ikea (Post 1964202)
Szanowny Panie! uważam powyższy komentarz za bardzo niestosowny, bo .

Niezle pojechales z tymi manierami :D
Mnie waćpana decyzja również mocno zadziwiła ;)

Moze Bartek faktycznie przesadzil ale mnie tez zawsze dziwilo po co kupowac tego typu samochod z napedem na jedna os, a w zimie zostac stac na sliskim. Dla mnie to tak jak przyklejanie znaczka M3 do 316

ikea 26-02-2013 19:53

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
mayek przecież napisałem dlaczego wybrałem 2x4, bo nie stać mnie na 4x4 z dobrym wyposażeniem, a brać samą Kugę 4x4 to bez sensu jak dla mnie.
Jeszcze raz napiszę, że najpierw mieliśmy kupić Focusa lub Golfa, potem nową Mazdę 6 ale padło na Kugę, bo żona zawsze chciała wyżej siedzieć i nie martwić się o krawężniki.
Zważywszy, że samochód będzie w 90 % wykorzystany do jazdy po mieście - dom, praca, sklep - to może być tak, że napęd 4x4 nigdy by nam się nie włączył, a wydawać dodatkowe cennikowe 15 tys. to dla mnie za dużo i tyle.

Może większość czytających ten dział Kugi to super bogacze i dla tego takie zdziwienie, że ktoś wybrał coś tańszego czyli 2x4 - no do ................. jak bym miał wystarczająco dużo kasy to też bym wziął 4x4 full wypas ale nie mam...

mayek 26-02-2013 21:33

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Juz napisalem co mysle o takim wyborze i sie powtarzac nie bede. Widac kazdy ma inne priorytety ja wolalbym zeby samochod jezdzil a pozniej stawialbym na wypas, ale ja jestem inny i jestem zboczony na punkcie samochodow

Zycze zadowolenia z samochodu

b@rth 26-02-2013 22:52

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał ikea (Post 1965697)
mayek przecież napisałem dlaczego wybrałem 2x4, bo nie stać mnie na 4x4 z dobrym wyposażeniem, a brać samą Kugę 4x4 to bez sensu jak dla mnie.

Rozumiem ze strzeliles focha i na moje pytanie nie odpowiedziales.
Ale nadal nie wiemy co wybierales... jaka dostales oferte, jaka byla cena wyjsciowa.
Machnales kwota 140 tys. wzieta z kosmosu, ja powiem tylko tyle ze dostalem oferte, w ktorej mimo dobranych pakietow i opcji zszedlem ponizej ceny wyjsciowej przy wybranym silniku...

Cytat:

Napisał ikea (Post 1965697)
Zważywszy, że samochód będzie w 90 % wykorzystany do jazdy po mieście - dom, praca, sklep - to może być tak, że napęd 4x4 nigdy by nam się nie włączył, a wydawać dodatkowe cennikowe 15 tys. to dla mnie za dużo i tyle.

Jezeli wierzysz w to co piszesz to gratuluje... :shock: no i nie dziwi mnie wybor...

Cytat:

Napisał ikea (Post 1965697)
Może większość czytających ten dział Kugi to super bogacze i dla tego takie zdziwienie, że ktoś wybrał coś tańszego czyli 2x4 - no do ................. jak bym miał wystarczająco dużo kasy to też bym wziął 4x4 full wypas ale nie mam...

Teraz wiekszosc czytajacych powinna poczuc sie urazona...
Teraz ja uwazam ten komentarz za bardzo niestosowny...
Ludzie czy Wy macie jakies kompleksy?
Kto i gdzie powiedzial ze zarabia wiecej, ma lepiej lub jego stac a Ciebie nie...

ikea 27-02-2013 08:56

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Szanowny Panie B@rth po co mam pisać co dobrałem do tej "dupowatej Kugi 2x4"? żeby usłyszeć zaraz komentarz ale dałeś dupy biorąc dach panoramiczny ect.
Kłania się też umiejętność czytania ze zrozumieniem, przecież napisałem:
"Temat uważam za zamknięty." i chyba wyraźnie napisałem, że nie mam zamiaru odpisywać osobie która w ten sposób mnie potraktowała, pozostałych Pańskich "wypocin" w których osiągnął Pan szczyt swojej inteligencji nie będę komentował, bo trzeba by zmienić tytuł działu z Kuga na ..., a wątek o nowym modelu, nowinkach zmianach popłynie rynsztokiem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.