Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Rozrząd mk III (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=13683)

Vasyl 01-06-2006 15:18

Rozrząd mk III
 
Witam szanownych uzytkownikow. mam pytanie ile kosztuje rozrzad do mk III 2.0. Mam przebieg 123 tys:) i mialem zapewnienie ze byl wymienionu na duzym przegladzie na 120 tys. ale lepiej chyba nie ryzykowac:) tylko bez nerwow jak padlo kiedys takie pytanie:)

jagrall 01-06-2006 16:05

Jacek oferuje jedne z najtańszych, jak nie najtańsze orginalne części do fordów, napisz do niego PW z zapytaniem za robociznę więcej niż 200 nie powinieneś zapłacić

setaszi 01-06-2006 20:55

a niemasz łańcucha ?

karex 01-06-2006 21:00

Do Jacka o części prosimy mailem, mailem na tego podanego w ogłoszeniu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , nie zapychajmy mu skrzynki PW, która ma służyć trochę innym celom :) . Poza tym chyba z programu pocztowego jest mu lepiej ściągać różne dane niż z PW (no na pewno mi jest łatwiej :D ).


Pozdro chłopy i kobity :P

krzysiekhey 02-06-2006 08:00

Coś mi się wydaje kolego że masz łańcuch, a sprzedajacy zapewnie nie wiedział o czym mówi, bo łańcych jest dozywotni i niczym nie musisz się martwić.

Pozdrawiam.

Bart 02-06-2006 10:22

Masz 2.0 benzyne czy 2.0 TDCI TDDI? Dieselki na 100% mają łańcuch rozrządu, który posłuży Tobie i jeszcze następnemu właścicielowi!

Vasyl 02-06-2006 18:39

klimatronik...
 
mam beznzyne 2.0:) i chyba nie ma tam lancucha... ale mam kolejny problem :( auto mialo 3 miesieczna gwarancje i jak na zlosc teraz cos sie dzieje mianowicie: zaczelo cos stukac w lewym tylnym kole (przeglad robilem miwesiac temu i wszytsko bylo super wiec raczej to amorek nie jest) jak zlapie za nadkole i lekko podniose auto to cos puka ewidetnie. a drugi problem to ogrzewanie... mam climatronik ale komlpetenie nie dziala nastawianie temp tzn ciagle grzeje nawet jak dam na najzimniejsze ( klima tez sie nie zalacza) nie wiem czy to chodzi o jakis rezystor czy cos ale dobrze byloby wiedziec jak mam rozmawic z salonem i cos jedynie zasugierowaac co moglo pasc:(

dodam ze robilem te kombinacje dotyczace ryglowania drzwi po ruszeniu i otwierania z pilota tylko drzwi kierowcy i wszytsko DZIALA:) wersja auto to GHIA. Prosze o sugestie co do ww problemow

kreml 05-06-2006 07:11

Witam.Jeśli masz Duratec 2.0 HE to jest łańcuch.Możesz wymienić przy 300kkm.Jeśli chodzi o pukanie-w moim linka od ręcznego uderzała w wahacz.Oryginalnie jest tam przypięta jednak te spinki jak zabawkowe i się przecierają.Obłożyłem kawałeczkiem węża gumowego,spiąłem szeroką opaską zębatą i spokój.A co do klimatronika....hmmm...mój też wariuje ale już się przyzwyczaiłem...Tzn jak zimno na dworze to nawet na ustawieniu LO na początku grzeje.Zrobi się ciepło w aucie i dopiero zaczyna chłodzić.Coś jakby działał tryb AUTO i czujniki temp.dążyły do uzyskania w aucie "normalnej" temperatury.Tyle że u mnie sama klima włącza się bez problemu.Zresztą gdzieś tu wyczytałem,że klimatroniki w Fordach "żyją własnym życiem" hihihi.....Ale ogólnie autko super.Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.