Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Nie zapala mimo, że rozrusznik normalnie kręci. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=90379)

arczi_75 02-02-2010 18:33

Odp: Maksiu kaput
 
Wieści z serwisu bardzo bardzo niedobre :-( Po 2 dniach nadal do końca nie wiadomo co mu dolega. Podejrzenia idą w kierunku wiązki elektrycznej - jeden z przewodów prawdopodobnie jest walnięty, ale który i dlaczego tego jeszcze nie wiadomo. Najgorszy wariant to nawet miesiąc naprawy :-( Luuuuudzie Maksiu ma tylko 13 miesięcy - to wszystko to jakiś ponury żart :-(

drinks 02-02-2010 19:54

Odp: Maksiu kaput
 
współczuję, ja moim już 3 lata się bujam, i złego słowa powiedzieć nie mogę. Faktycznie masz pecha, bo jak inaczej to nazwać? 3mam kciuki, żeby szybko postawili auto na koła.

gcforti 02-02-2010 21:06

Odp: Maksiu kaput
 
no to chyba jest kłopot z wtyczką albo z czymś do czego jest ona podłączona a nie z ciśnieniem paliwa.

GMK 02-02-2010 21:50

Odp: Maksiu kaput
 
Cytat:

Napisał arczi_75 (Post 1351587)
Wieści z serwisu bardzo bardzo niedobre :-( Po 2 dniach nadal do końca nie wiadomo co mu dolega. Podejrzenia idą w kierunku wiązki elektrycznej - jeden z przewodów prawdopodobnie jest walnięty, ale który i dlaczego tego jeszcze nie wiadomo. Najgorszy wariant to nawet miesiąc naprawy :-( Luuuuudzie Maksiu ma tylko 13 miesięcy - to wszystko to jakiś ponury żart :-(

Ja na twoim miejscu poszukałbym dobrego warsztatu z "biegłym" elektrykiem. To może byc naprawde jakaś głupota typu uszkodzona kostka; a jak znam ASO to wymienia ci pół samochodu, żeby do tego dojść. Tyle, że to ciebie skasuja za ta wymienioną połówkę.

Kayu 03-02-2010 11:15

Odp: Maksiu kaput
 
arczi_75 - w którym ASO stoi auto ?

arczi_75 03-02-2010 21:42

Odp: Maksiu kaput
 
Witam koledzy! No i po 3 dniach w serwisie jest 99 % diagnoza - uszkodzony jeden z przewodów na wiązce odpowiadającej za sterowanie czujnikami silnika. No i co dalej? Wiązka zamówiona - ma przyjść do 2 tygodni!!!!! z Anglii!!!! To już są kompletne jaja, żeby w Polsce na magazynie głównym nie mieli praktycznie żadnych poważnych części. Nigdy nie wierzyłem w to słynne powiedzenie ale to jednak prawda FORD GÓWNO WORT!!!
Sprawy nie odpuszczę tak łatwo - zamierzam skierować zażalenie do Ford Polska ponieważ auto używam do działalności gospodarczej i nie mogę jej skutecznie wykonywać poprzez jego i auta zastępczego brak. Do cholery jasnej mamy XXI wiek i chyba jesteśmy wszyscy poważnymi ludźmi i partnerami? Tak mi się przynajmniej wydawało :-( Auto stoi w ASO AUTOMOTIVE Tarnów Zgłobice ale to nie ma większego znaczenia, jak rozmawiałem dzisiaj ze znajomym elektronikiem z ASO uszkodzonego pzrewodu nie są w stanie skutecznie wykryć ani naprawić dlatego wymienią wiązkę.

foxtrot 04-02-2010 08:32

Odp: Maksiu kaput
 
arczi_75;
no to rzeczywiście ładne halo z tą wiązką, a właściwie jej brakiem w magazynie ...:<

Pastoo 04-02-2010 11:57

Odp: Maksiu kaput
 
arczi, współczucie
Wydaje mi się jednak, że z częściami u każdego producenta jest współcześnie jednakowo - zawsze trzeba na każdą czekać, bo magazyn w Polsce nie ma nic.
W Mondeo wymieniana była maska, jechała z Belgii (sic!) przez 5 dni. Ktoś na podforum Mondeo też pisał, że na szybę tylną czekał zaskakująco długo.
Takie czasy...

jojojo 04-02-2010 12:53

Odp: Maksiu kaput
 
Ja miałem kiedyś incydent z lusterkiem, w wyniku którego było do wymiany LEWE (o wiele bardziej przecież potrzebne) lusterko i boczna szyba, bo ją odłamki szkła porysowały. MIESIĄC, bo w Polsce nie było.

witekga 04-02-2010 14:08

Odp: Maksiu kaput
 
Arczi - auto na gwarancji ?
Przy okazji - sprowadzałem kilka razy część do zegarka z Singapuru (przez ebay)
trwało to 3-4 dni


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.