Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71407)

dziadzia33 06-06-2009 22:54

Cytat:

Napisał Grzaniec (Post 1180268)
proponuję najpierw samemu "ciut" się doszkolić....:D:D....aaa już widzę, tak się doszkoliłeś, tak chcesz pobiec do sądu a kombinujesz jak uniknąć zabrania DR poprzez oszustwo:D:D - aleś ty cwaniak, o mój guru:D

Mój ty biedaku - nie rozumiesz terminu oszustwo.
Biedny jesteś z tą swoją świetlaną obsesją.
Włącz sobie jeszcze światło w kiblu w dzień, może ****o będzie miało jaśniej.

Cytat:

Napisał Grzaniec (Post 1180266)
Pięęęękna stronka:one:.

W sumie to żal mi ludzi, którzy ośmieszają się w internecie, a myslą, że są kimś bo coś, byle bzdurę, napiszą.

subratri 06-06-2009 23:46

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
dobra dość tego!
Grzaniec, jeszcze raz pojawi się Twój post jeden pod drugim to usunę wszystkie. Juz mi się znudziło łączenie Twoich postów!!
To samo do dziadzia33.
Ponieważ jak widać kolega Grzaniec jest niereformowalny, i znalazł sobie wątek do nabijania postów a cała reszta włącznie ze mną dała się wpuścić w tą jałową dyskusję... Proponuję powrócić to treści wątku.

Stefano 07-06-2009 11:43

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Cytat:

Napisał subratri (Post 1180347)
dobra dość tego!
Grzaniec, jeszcze raz pojawi się Twój post jeden pod drugim to usunę wszystkie. Juz mi się znudziło łączenie Twoich postów!!
To samo do dziadzia33.
Ponieważ jak widać kolega Grzaniec jest niereformowalny, i znalazł sobie wątek do nabijania postów a cała reszta włącznie ze mną dała się wpuścić w tą jałową dyskusję... Proponuję powrócić to treści wątku.

Proponuje zamknąć temat, bo i tu robi sie już dziadostwo...

Jarek G. 08-06-2009 21:38

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Ludzieeeeeeeeeeeee. Ja tylko (jako autor tematu) chciałem, żeby mi ktoś podpowiedział jakie i gdzie macie umieszczone światła do jazdy dziennej. a nie czy warto czy nie. Jeżeli mamy taki przepis to go stosujmy. Nie dyskutujmy czy to tak czy siak. Każdy ma swoje zdanie ale to temat dotyczący montażu Nic więcej. A do obijania sobie mord załóżcie sobie swój temat.
Pozdro :one:

zibi187 09-06-2009 08:47

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Linki podane przez jblack-a są godne uwagi. Zamiast halogenów można zamontować takie. Porządne na allegro to niezły wydatek.

Jarek G. 09-06-2009 19:45

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
I o takim rozwiązaniu właśnie myślę. Halogeny w galaxy praktycznie dają tak mało światła, że nia zauważę ich braku. Mijania mam xenony.

subratri 10-06-2009 08:33

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 1182372)
Halogeny w galaxy praktycznie dają tak mało światła

oj tutaj się z Tobą nie zgodzę. Może masz źle ustawione?? Ze względu na pozycję kierowcy Przeciwmgłowe w galu to rewelacja moim zdaniem. Tak naprawdę to pierwszy samochód w którym często używam tych świateł bo pierwszy raz mam z nich korzyść.

Jarek G. 10-06-2009 20:33

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Cytat:

Napisał subratri (Post 1182694)
Przeciwmgłowe w galu to rewelacja moim zdaniem

No właśnie dla mnie są cienkie. Poprzednio miałem mercedesa - tam to dopiero miałem przeciwmgłowe. Rewelacja. No a teraz? Sprawdzałem ostatnio ustawienie. W porzo ale widok - kiepsciutko.

bart07 10-06-2009 20:44

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Halogenów (przeciwmgłowych) NIE WOLNO używać (przy widoczności pow 50m, przez 300k km miałem taką pogodę może przez 2h) więc ich wykorzystanie inaczej niż do doświetlania zakrętów nie ma sensu. Naprawdę nie włączajcie. Jeżdżę nocą i jak widzę choinkę to potem nie widzę :evil:.
Bart

RafałB 10-06-2009 21:25

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Nie wolno tylnych,jak jest widoczność powyżej 50m,przednie wg k.r.d. można zawsze...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.