Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   [Transit 2000-2006] Gdzie jest filtr kabinowy ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=66239)

bobas_81 24-02-2014 12:28

Odp: Gdzie jest filtr kabinowy ?
 
Witam.Ja jednak kupiłem węglowy zaffo za 35 zł nie majątek zobaczymy jak się będzie sprawował Pzdr.

Olo133 10-05-2014 06:54

Odp: Gdzie jest filtr kabinowy ?
 
Cytat:

Napisał bobas_81 (Post 2160795)
Witam.Dziś podczas wymiany filtra paliwowego popatrzyłem trochę i znalazłem w moim aucie filtr kabinowy :-) Po wyjęciu nie pytajcie w jakim był stanie:shock: ja dopiero dziś się dowiedziałem o jego istnieniu...To by pewnie wyjaśniało parowanie szyb w aucie podczas deszczu. :

Ja znalazłem sposób na zaparowaną przednią szybę podczas deszczu. Włączam jej ogrzewanie :) Pozostaje problem bocznych przy lusterkach, nawiewy niewiele dają.

wojtekjanus 10-05-2014 07:04

Odp: Gdzie jest filtr kabinowy ?
 
Cytat:

Napisał Olo133 (Post 2208449)
Ja znalazłem sposób na zaparowaną przednią szybę podczas deszczu. Włączam jej ogrzewanie Pozostaje problem bocznych przy lusterkach, nawiewy niewiele dają.

To tylko pozazdrościć, że masz ogrzewaną przednią szybę.
Ale w osobowym Transicie wystarczy, że w chłodny dzień podróżuje kilka osób - parują wszystkie szyby, szczególnie tylna część kabiny. Wtedy pomaga tylko włączenie razem klimy i ogrzewania - i to pod warunkiem, że jest zainstalowany tylny zespół nagrzewnica/klima.

Bodzio998 23-06-2014 11:29

Odp: Gdzie jest filtr kabinowy ?
 
Witam forum beznadziejne,ktos szuka gdzie się znajduje filtr kabinowy,to mu odpowiadacie że może byc albo nie.Jak ktoś ma w swoim Trasici to niech zrobi fotkę gdzie jest i po kłopocie, a takie p.........e to szkoda czasu

bobas_81 23-06-2014 19:26

Odp: Gdzie jest filtr kabinowy ?
 
Cytat:

Napisał Bodzio998 (Post 2230198)
Witam forum beznadziejne,ktos szuka gdzie się znajduje filtr kabinowy,to mu odpowiadacie że może byc albo nie.Jak ktoś ma w swoim Trasici to niech zrobi fotkę gdzie jest i po kłopocie, a takie p.........e to szkoda czasu

Po pierwsze jak beznadziejne to nie musisz do niego zaglądać i się wytrząsać.Trzeba umieć czytać na str nr 2 masz zrobioną i wklejona fotkę prze zemnie gdzie "jak jest" umiejscowiony...Po drugie jest to bardzo rzadko występująca opcja w niektórych był montowany a w niektórych nie niezależnie od rocznika i tyle w temacie a jak to Cię tak nurtuje to podjedź do salonu forda to tam specjaliści Ci wytłumaczą a nie trać czasu na przeglądanie "beznadziejnego forum"...

ziemek56 23-06-2014 22:39

Odp: Gdzie jest filtr kabinowy ?
 
Cytat:

Napisał Bodzio998 (Post 2230198)
a takie p.........e to szkoda czasu

OK. Lepiej pojedź do serwisu i zapłać za to samo. Dziękujemy Koledze.
Trudna to sztuka czytać ze zrozumieniem ... g:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.