Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina - dyskusja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=122630)

TOMAS 11-02-2011 20:41

XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina - dyskusja
 
Witajcie

W tym roku pada propozycja XI zlotu ogólnopolskiego na ziemiach zachodniopomorskich okolice Szczecina.

Narazie z kolegą Wojtbf1 będziemy poszukiwać miejsc czy będzie to między Stargardem Szczecińskim a Szczecinem czy Szczecin Dąbie przystań jachtowa.

Proponujemy terminy
1. 15-17 Lipiec
2. 22-24 Lipiec
3. 19-21 sierpnia
4. 26-28 sierpnia

Narazie puszczam ankietę do wyboru data zlotu, a my zajmiemy się poszukiwaniem miejsc noclegowy z odpowiednim zapleczem.
__________________

jagrall 12-02-2011 00:12

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
ja nie głosuje bo i tak przyjadę

TOMAS 12-02-2011 06:55

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
i to jest najlepsze podejście do sprawy :one:

mariuszmajewski 12-02-2011 10:41

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
Ja też postaram się przyjechać, ale trzeba dopasować do urlopu i innych planów :)

TOMAS 12-02-2011 11:33

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
Zgadza się, dlatego w połowie marca będzie wiadomo kiedy dokładnie. Chcę aby jak najwięcej osób miało szansę na określenie najlepszego terminu

jagrall 12-02-2011 21:46

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
tom a nie lepiej w czerwcu albo we wrześniu? bo po pierwsze primo, to w wakacje nad morzem jest horrendalnie drogo, po drugie primo, to cieżko o miejsca, a po trzecie primo, ultimo, to sporo ludzi ma już plany urlopowe

TOMAS 12-02-2011 21:49

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
Kurna ja wiem że może być nawał ludzi ze względu na sezon. Zobaczymy co Wojtkiem (WOjtbf1) uda nam się wstępnie załatwić. Mam na oku coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lae nie wiem czy w lipcu się zgodzą na weekend

jagrall 12-02-2011 21:51

wiesz, mi tam wystarczy miejsce na grilla, kratę browara i namiot. gorzej z kobietami i dzieciakami :-)

Cytat:

Napisał TOMGOL (Post 1597792)
Mam na oku coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lae nie

wygląda nieźle i mam tam maks 5,5 godziny jazdy :)

jacio 13-02-2011 07:36

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
Mam termin urlopu zaklepany już na ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca, zatem w zaproponowanych terminach odpadam, bo inni u mnie w firmie też chcą mieć urlopy, choć nie wiem po co im one :p lepiej jak by mi je oddali g:D:D hehehehe

trzeci 13-02-2011 11:02

Odp: XI ZLOT Ogólnopolski - Ziemia Zachodniopomorska okolice Szczecina
 
Gdybyście byli zainteresowani i będzie już znany termin zlotu, to w ramach atrakcji zlotowych mogę się zorientować odnośnie:
1. załatwienia dla chętnych pojeżdżawki na torze kartingowym, z pomiarem czasu przejazdu.
2. postrzelania / zawodów strzeleckich na strzelnicy w Dobieszczynie
Pozdro ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.