Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Wycieraczka tył pracuje skokowo (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107039)

robson67 08-08-2010 10:34

Wycieraczka tył pracuje skokowo
 
witam, problem jak w temacie, kable w przelotce sprawdzone, są ok; podejrzewam przekaźnik ale nie wiem który jest odpowiedzialny za zasilanie tylnej wycieraczki :(

t nowak 08-08-2010 11:27

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
nr 72

danielp 08-08-2010 22:24

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
U mnie też wycieraczka pracowała czasami skokowo, przerywała poprostu. Działo się tak najczęsciej jak dłużej nie była używana. Pomagało włączenie jej na jakiś czas. Jak trochę pochodziła to się naprawiała. Pewnie coś było zaśniedziałe i po rozruszaniu się oczyszczało, nie rozgryzałem tematu głębiej - a teraz już nie mam tego auta.

deku 09-08-2010 08:06

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
U mnie nie działała baaaardzo długo, bo były połamane kable w przelotce. Po polutowaniu dalej nie działała, ale rozruszałem ją "na siłę" - ale z wyczuciem. Potem trochę pooliwiłem i teraz śmiga.

MacWolf 28-09-2010 09:17

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
U mnie nie dość,że pracuje skokowo, to jak wcisnę spryskiwacz to przestaje działać zupełnie.
Wie ktoś o co kaman??
Dodam, że miałem kable w przelotce ciut połamane, ale z tego co sprawdzałem wsio połączyłem (nie było świateł wstecznych, wycieraczka padła), jak ściskałem wiązkę to nawet załączały się wycieraki z przodu lol.
Jak już jestem przy temacie przelotki to spytam się ile powinno być przeciwmgielnych z tyłu: jeden z lewej czy obydwa??, bo nie wiem czy jeszcze coś jest rozłączone....

Stefano 29-09-2010 08:08

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
obydwa... :)

bart07 01-10-2010 12:46

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
Cytat:

Napisał MacWolf (Post 1514039)
Jak już jestem przy temacie przelotki to spytam się ile powinno być przeciwmgielnych z tyłu: jeden z lewej czy obydwa??, bo nie wiem czy jeszcze coś jest rozłączone....

A ile masz żarówek - mi Niemiec zostawił jedną - i było jedno.

Bart

zibi187 02-10-2010 06:03

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
Sprawdź dobrze. Skokowa praca wycieraczki to brak drugiego (+) na silniku.

robson67 03-10-2010 11:45

Odp: wycieraczka tył pracuje skokowo
 
usterka usunięta, powodem skokowego działania wycieraczki był zaśniedziały pierścień mosiężny w silniczku po którym ślizgają się styki doprowadzające prąd do silniczka; przyczyną zaśniedzenia była urwana w ośce wycieraczki rurka spryskiwacza;g:DD teraz śmiga jak w książce pisze


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.