Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Autoalarm LOGIC CAN LC4 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=172556)

Rasyesion 29-12-2012 19:36

Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Witam Wszystkich ponownie...

Zamieniłem Fuzje na Foke kombi z 2009 roku... Wszystko fajnie i ładnie, ale mam problem (a przynajmniej tak mi się wydaje) z autoalarmem LOGIC CAN LC4...

zamykam Foke i czasami zamknie się bez żadnych "odgłosów", a czasami trzy razy "piknie" ... czasami jak go zamknę to po chwili zaczyna wyć syrena... O co chodzi? miał ktoś taki problem? co jest nie tak?


Pozdrawiam i czekam na wszelkie dobre ready.

arturek 29-12-2012 20:41

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Witam

W takiej sytuacji otwieram i zamykam wszystkie drzwi i bagażnik
Cos takiego pomaga - prawdopodobnie któryś czujnik się "wygłupia"

pozdrawiam
Arturek

laurentii 29-12-2012 21:13

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Jak zawyje to sobie sprawdź co go wzbudziło i szukaj przyczyny.

Tu masz rozpiskę z instrukcji jak to sprawdzić:
http://i50.tinypic.com/2ekq446.jpg

Mar78 31-12-2012 14:59

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Ja miałem podobny objaw w Fuzji (alarm Cobra). Alarm "pikał" tylko podczas siarczystych mrozów, albo ogromnych upałów. Skojarzyłem to z wilgocią w powietrzu. Winna była syrena wraz z modułem (ok. 30zł na Alle)

gandolfinek 16-06-2013 16:22

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
A ja mam inny problem z tym alarmem. Od dzisiaj (może wcześniej ale dziś dopiero zauważyłem) nie sygnalizuje mi nie domkniętych drzwi a co za tym idzie się nie uzbraja. Z bagażnikiem jest okej jak jest nie domknięty to alarm się uzbraja i sygnalizuje trzema piknięciami że jest obwód przerwany. Ale nic się nie dzieje jak mam nie domknięte którekolwiek drzwi. Przyznam że trochę mnie to niepokoi bo nie zawsze zamykam pojazd z bliskiej odległości aby usłyszeć podwójne ryglowanie centralnego zamku spowodowane nie domkniętymi drzwiami i tym samym mogę pozostawić otwarty samochód i bez uaktywnionego alarmu. Wcześniej działało bo nie raz któreś z moich pociech nie domknęło drzwi i pikało (3x). Miał ktoś z was taki problem? Czy konieczna będzie wizyta u fachowca, czy może jest jakiś sposób na sprawdzenie/reset alarmu.

michu21 09-12-2013 17:59

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Witam,
Odgrzebie temat. Mam problem z takim alarmem. Sprawa wygląda następująco, przestała mrugać dioda i nie działają czujki wewnętrzne. auto się normalnie zamyka i otwiera ( jeden fabryczny kluczyk ). Co może być przyczyną takiej sytuacji? Gdzie szukać odpowiedzi? Rozumiem, że to nie fabryczny alarm, ale połowa Fordów w PL ma własnie takowy sprzęt, w GEMie nie mam co szukać odpowiedzi. Pytanie czy to wina jakiegoś bezpiecznika? Bo jak sprawdzałem, to nawet nie reaguje na ukryty przycisk, tak jakby prądu nie było, lub masa gdzieś się poluzowała....

tedi_k 09-12-2013 19:19

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Cytat:

Napisał michu21 (Post 2121211)
...nawet nie reaguje na ukryty przycisk, tak jakby prądu nie było, lub masa gdzieś się poluzowała....

Sam sobie odpowiedziałeś to po co ten post? Do którego bezpiecznika Ci podpiął instalator na pewno tu nie zgadniemy...

timeks 24-01-2014 18:43

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
Ja mam inny problem.w mondku mk4 can lc4 nie działa wogóle.posiadam dokumentacje ze alarm jest i tyle.nie migają żadne diody w aucie, nie mogę zlokalizować syreny pod maską. nic nie miga ,nic nie pika. ma ktoś jakieś pomysły ?dzięki

SRS 24-01-2014 18:55

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
a tak to jest on w ogule założony, papiery masz i co z tego, sprawdź sobie za schowkiem pasażera tam przeważnie wkładają centralkę, a trąbkę pod maskę po prawej stronie

timeks 25-01-2014 10:41

Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4
 
jest założony.trąbkę też znalazłem. tylko wogóle nie działa


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.