Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Emblemat, jak wymienić? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257395)

lucanx 23-01-2017 08:22

Emblemat, jak wymienić?
 
1 załącznik(i)
Witam. Z racji tego że emblemat w moim Focusie na tylnej klapie wygląda jak na załączonym zdjęciu, chciałem go wymienić. Powiedzcie czy on jest klejony po prostu czy jakoś inaczej mocowany?
Chciałem kupić z olx'a używane ale w znacznie lepszym stanie i zastanawiam się jak to trzeba zamontować.
Dziękuję za pomoc.

hindus 23-01-2017 10:04

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
Sprawdź bo może da się za darmo wymienić - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

lucanx 24-01-2017 07:25

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
Cytat:

Napisał hindus (Post 2733444)
Sprawdź bo może da się za darmo wymienić - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ta akcja już nie aktualna.

Bump:
Cytat:

Napisał hindus (Post 2733444)
Sprawdź bo może da się za darmo wymienić - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ta akcja już nie aktualna.

zielbum 24-01-2017 13:35

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
Rozbierałem ostatnio tylna klape do naprawy klamki. Za silniczkiem wycieraczki jesli sie nie myle to widzilem wystajace kołeczki od emblematu ktore chyba na goraco sa zagniatane od srodka wiec nie wiem czy to nie bedzie jednorazowy strzal

Matych 24-01-2017 16:38

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
Nic nie jest zagniatane na ciepło to są bolce prowadzące,emblemat jest przyklejany na taśmę dwustronnie klejącą żeby go odkleić trzeba go podważać wokół ale trzyma tak mocno że trzeba uważać aby nie pogiąć klapy bagażnika,proponuję podkładać pod śrubokręt bądz dłuto jakąś deseczkę.

kumpel Fordzika 24-01-2017 16:42

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
podgrzej suszarką do włosów w miarę możliwości sam emblemat, jak nagrzejesz lakier to nic się nie stanie, na słońcu latem też się nagrzewa, chociaż wolniej

radek70 24-01-2017 18:37

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
1 załącznik(i)
Piankę pod znaczkiem nacinamy przeciągając żyłkę wędkarską, albo mocną nić nylonową. Bolce są tylko ustalające \/
Bump: Emblemat na tył do HB nie ma kołków 8U5A-19H250-CA
Ten na zdjęciu jest do kombi 7U5A-19H250-AB

lucanx 25-01-2017 10:01

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
No to super, wiem już jak zdemontować. Tylko nie mogę znaleźć pasującego "nowego". Przejrzałem Allegro, OLXa i nic, nie te wymiary albo rzeczywiście nówki po 100 zł i droższe...

BartekDol 11-04-2017 18:18

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
Hej, Czy komuś udało się znaleźć zamiennik do oryginalnego emblematu 8U5A-19H250-CA ?

lucanx 11-04-2017 19:09

Odp: Emblemat, jak wymienić?
 
Ja nadal szukam, nie sposób znaleźć chyba że w ASO za jakieś 100 zł...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.