Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   IV ZLOT FCP-pierwsze wrażenia i opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12841)

adi 30-04-2006 20:37

IV ZLOT FCP-pierwsze wrażenia i opinie
 
witam,wiem ze ZLOT jeszcze trwa ale niestety...ja juz do domu musiałem wracać bo...kolejny wyjazd długo-majowy przede mną dla tego chyab jako jeden z pierwszych pozwolę sobie wyrazic swoja-no i oczywiscie mojej zonki-opinie:

było po prostu suuuuper!!!!

i co z tego ze deszcz ciagle próbował!!!!! posuc nam zabawe i nstroje!!!!

nie dalismy sie i TYLE!!!! nie wyszło ognisko ale za to jaki grill był!!!

i jaka przy tym zabawa przednia!!!!!!

po prostu super!!!!!!!

miło było nam poznac wszytskich tych, których jedynie z podpisów i fotek w podpisach znałem!!!!

suuuuper paczka jest i tyle!!!!!

i juz nie moźemy doczekac sie kolejnego wspolnego zlotu!!!!!


pozdrowionka dla wszystkich i jeszcze raz:

ALE BYŁO SUPER!!!!!!!!!!!!

P.S. jak tylko wrócicie-a mysle ze lada moment jagrall powinien dotrzeć do siebie do domku i wskoczy na forum-to piszcie!!!!!

jagrall 01-05-2006 06:34

ja potwierdzam to co napisał adi. zlot był super, mimo, że pogoda nie dopisała. zjechało nas więcej niż ostatnio więc jest progres. impreza jak zwykle udana, niech żałują ci, co z takich lub innych względów nie przyjechali.
ja już czekam na kolejny spot!!!!

Slawko 01-05-2006 13:59

Witam
Jestem i ja :)
Było super, nawet deszcz nie przeszkadzał.
Ostatni dzień(dziś) był piekny, ciepły i słoneczny. Przerobilismy prawie wszystkie auta :D

Dziekuję wszystkim za fajną zabawe i miłe towarzystwo.

Dobrze było :)

Greg 01-05-2006 14:19

Nie napisze nic nowego , jak zwykle bylo super :fcp2
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i niebawem wsadze info o jesiennym V zlocie FCP .

Pzdr.

Assan 01-05-2006 14:27

No to witam i ja :fcp4

Jesteśmy już w domu,cali i zdrowi (to chyba najważniejsze)
Zlot był super,pomimo brzydkiej pogody :fcp4 Ubawiliśmy się z wami jak z nikim innym. Fajna z was paczka. Razem z żoną piszemy się oczywiście na następny zlot nieważne gdzie będzie zorganizowany (jeśli oczywiście czas na to pozwoli)

Dziękuję wszystkim za fajną zabawę i miłe towarzystwo :fcp1

denonka 01-05-2006 17:01

Witam,

Lublin już też w domu, zapewne napiszę to co wszyscy, było super i jeszcze raz super :fcp18. Już nie mogę doczekać się następnego zlotu, tylko niech też będzie 3-dniowy :fcp4 .



Dzięki za wspólną zabawę :fcp29 :fcp23 :fcp3

Slawko 01-05-2006 17:13

Cytat:

Napisał denonka
tylko niech też będzie 3-dniowy

i ma nie padać :!: :fcp12 :fcp12 :fcp12

tryton 01-05-2006 17:34

Zdecydowanie - klimat bardzo ciepły, wręcz tropikalny pomimo paru chmurek. Szkoda tylko że weekend nie mógł być dłuższy. Przy okazji duże brawa dla ROBALA - nalatał się, ale wszystko wyszło super, nawet mimo przeciwności w osobie pani G.
Jeszcze trzeba coś zjeść i koło wieczora pomyśleć nad zrzucaniem fotek.

Pozdrowienia

denonka 01-05-2006 17:39

Cytat:

Napisał Slawko
i ma nie padać


No tak Sławku, tu masz rację. Po prostu tak świetnie się bawiłam, że ten deszcz nie utkwił mi na tyle w pamięci, żeby o nim wspominać :fcp18 Zdecydowanie jest coś bardziej przyjemnego... :fcp23 :fcp12

Assan 01-05-2006 17:45

Jak dla mnie może LAĆ,jeśli będzie tyle ludzi co teraz (mam nadzieję że bedzie więcej :fcp4 ) i taka atmosfera to nie ma problemu :fcp2 ,chyba sobie poradzimy :fcp18 ale lepiej niech nie pada :fcp12 bo mi kurcze mało auto nie utoneło


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.