Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=200897)

tomeq77 10-03-2014 15:35

Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
Gdzie w Nowej Soli lub okolicach sprawdzę/zregeneruję rozrusznik lub znajdę jakiegoś dobrego autoelektryka?

manqt 11-03-2014 18:40

Odp: Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
co się dzieje z twoim rozrusznikiem? może w czymś pomogę.

tomeq77 11-03-2014 18:51

Odp: Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
Cytat:

Napisał manqt (Post 2175157)
co się dzieje z twoim rozrusznikiem? może w czymś pomogę.

oj, trochę daleko do Ciebie.

Co jakiś czas (ostatnio jakiś raz na tydzień) auto z rana 2 razy bardzo ciężko zakręci i aku zdycha. Czasem przy odpalani też mam wrażenie, że rozrusznik po 2-3 obrotach się zawiesza. Po podpięciu kablami prądu z innego auta foka odpala.

Mój aku sprawdzony i zachowuje się dobrze.

Po rozmowie mechanior powiedział, że "wyciągamy rozrusznik i do elektryka na stół", a ja wolałbym samemu rozrusznik wymontować i ew. z elektrykiem zdecydować co (i gdzie) kupić po też samemu powymieniać.

Lucek 11-03-2014 19:12

Odp: Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
sprawdzałeś na innym aku.
Jeżeli odpalasz i słyszysz że rozrusznik nie ma siły zakręcić to szczotki są do wymiany nam teraz pada w firmowym busie trza go wymienić na dniach. tzn szczotki

tomeq77 11-03-2014 19:19

Odp: Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
Cytat:

Napisał luczyn89 (Post 2175180)
sprawdzałeś na innym aku.
Jeżeli odpalasz i słyszysz że rozrusznik nie ma siły zakręcić to szczotki są do wymiany nam teraz pada w firmowym busie trza go wymienić na dniach. tzn szczotki

Dzwoniłem do Soli do Szaramy. Używka oryginał MotorCraft "świecący" sprzeda za 250zł, a lekko przyrdzewiały po 200zł.
Wciągnę jakąś używkę z allegro, założę. I dam sobie czas na regenerację mojego we własnym zakresie.
Nie mogę sobie pozwolić na unieruchomienie auta.

Lucek 11-03-2014 19:27

Odp: Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
Za wymianę szczotek płaciłem 200 zł do busa w fieście wymienił szczotki za 150 w 1.5h godziny i rok śmigał jak malina póki nie została fiesta skasowana

u nas na forum nie lukałeś do działu sprzedam chłopaki wystawiają może by się trafił w dobrym stanie za mniejsze pieniądze ale to różnie bywa a ty jak widzę potrzebujesz auta non toper

ratmed24 11-03-2014 21:30

Odp: Regeneracja rozrusznika lub dobry elektryk
 
kolego tomeq77 ja jestem z Nowej Soli jak coś będziesz potrzebował pisz zawsze mogę dać Ci namiar na swojego mechanika - a szarama ma czasem ceny z kosmosu :( dlatego od 3 lat nie zaopatruję się u niego a jeśli chodzi o regeneracje to w Soli myślę że 150-200zł max to wyniesie (sam miałem problem z rozrusznikiem w tamtym roku to używkę kupiłem za 80zł do swojego mondeo) jak coś moje gg 6727237 lub priv tu :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.