Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Amortyzatory GH lub HART (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=72700)

polciu1 21-06-2009 21:04

Amortyzatory GH lub HART
 
Witam,
niestety przyszedł czas na wymianę tylnych amorków w moim mondku, jest to juz leciwy samochód więc nie chcę za dużo zapłacić za amorki, dlatego zwracam się koledzy z pytaniem co sądzicie o amorkach firmy GH albo HART??:)

polciu1 22-06-2009 16:07

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
albo może powiecie koledzy jakie inne amorki polecacie??

grzybu 22-06-2009 16:38

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
na pewno kayaby i chyba oryginaly ale ceny jednych i drugich to kosmos ;/

Borron 22-06-2009 16:43

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
Z tanszych mysle ze mozna smialo polecic firme Delphi.

Pzdr

gabrysia1 22-06-2009 17:00

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
Słyszałem że w opakowaniu Harta są amorki Delphi- nie wiem czy to prawda ale taką informację wyczytałem na forum Opla, więc może warto?

polciu1 22-06-2009 19:53

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
hmmmmmmm na forum użytkowników opli wyczytałem, że te GH to dobre amorki w tej cenie, jest to podobno szwedzka firma należąca do sachsa. dodam jeszcze, że na allegro dość często są kupowane amorki tej firmy chyba zaryzykuje i sprawdze je:)

norbi333 22-06-2009 20:06

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
Cytat:

Napisał polciu1 (Post 1190282)
jest to juz leciwy samochód

Leciwy czy nie ,ale warto założyć dobre.
Mogę polecić oryginały i Kayaby

polciu1 22-06-2009 20:43

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
norbi333 no tak ale widzisz ja chciałbym założyć narazie jakies w miare dobre a tanie bo na razie nie mam kasy na droższe ale jak tylko bede miał to mu zapodam jest to mój pierwszy samochód i mimo że leciwy to dbam o niego bo ogólnie kocham samochody:)dzieki za rady ale ja wiem, że oryginały czy kayaby czy monroe byłyby najlepsze a ja pytam o jakieś z niższej półki ale w miare dobre.

mascom 22-06-2009 21:23

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
polciu1 - jak kupisz to napisz jak Ci się sprawują te amorki GH. Jak na swoją cenę to bajer jeśli wytrzymają trochę. No i po montażu auto będzie się normalnie zachowywało.

Co do tanich części to nie zawsze tylko markowe może być dobre. Dwa lata temu kupiłem tacie przegub przedni zewnętrzny do audi 80. Przegub jakiejś niemieckiej firmy, cześć sprowadzona z niemcowni. No i zapłaciłem za niego coś 70zł (Sachsy kosztowały wtedy koło 200zł), no i tata zrobił już z 40 tyś km i wszystko śmiga. Może z tymi amorkami też jest ok, na forach dobrze o nich piszą.

polciu1 22-06-2009 21:51

Odp: Amortyzatory GH lub HART
 
no właśnie ja np kupiłem sprężyny przednie firmy hart za 90 zł sztuka inne były po 140-160 PLN i zrobiłem na nich już jakieś 3 tysiące kilometrów i tez jestem bardzo zadowolony jak na razie jest wszytko ok:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.