Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=272732)

maximus1986 20-11-2017 20:39

Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Przyszły zimne dni i okazało się że po zdalnym odpaleniu z kluczyka nie włącza się ani grzanie foteli ani ogrzewanie całego auta, zgłębiłem temat (instrukcja z USA) i okazało się że trzeba to ustawić w menu zegarów a tam nie miła niespodzianka funkcja "climate control i seta"podświetlona jest na szaro i nie można wejść w nią aby ją włączyć jedynie jest podświetlona na niebiesko funkcja po ilu ma się auto zgasić. Co może być powodem że nie można tego przestawić jakaś usterka czy brak jakiegoś modułu stare oprogramowanie zegarów? Dodam że ustawienia modułu IPC są fabryczne do mojego auta ściągnięte ze strony forda. :)

jan1051 24-11-2020 12:16

Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Idzie zima więc odgrzewam bardzo starego kotleta. maximus1986 udało Ci się to jakoś rozwiązać?

pablo1803a 24-11-2020 13:39

Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Cytat:

Napisał jan1051 (Post 3298463)
Idzie zima więc odgrzewam bardzo starego kotleta. maximus1986 udało Ci się to jakoś rozwiązać?

Z tego co kojarzę to na zegarach wchodzi się w ustawienia Vehicle i tam w opcjach powinno być czy ma się grzać automatycznie czy według ostatniego ustawienia.

damian-mlody87 18-01-2021 18:43

Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Cytat:

Napisał pablo1803a (Post 3298477)
Z tego co kojarzę to na zegarach wchodzi się w ustawienia Vehicle i tam w opcjach powinno być czy ma się grzać automatycznie czy według ostatniego ustawienia.

Ogarnął ktoś temat? mam ten sam problem...

Barixon 18-01-2021 21:22

Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Cytat:

Napisał damian-mlody87 (Post 3312199)
Ogarnął ktoś temat? mam ten sam problem...

Tzn ? Co tu ogarniać w menu licznika są ustawienia najlepiej sobie ustawić na auto - czyli w zimie grzeje a w lecie chłodzi. Jeżeli jest podświetlane na szaro zazwyczaj związane jest to z jakimś błędem należy go odczytać ewentualnie nie prawidłową konfiguracją .

damian-mlody87 20-01-2021 09:13

Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Cytat:

Napisał Barixon (Post 3312256)
Tzn ? Co tu ogarniać w menu licznika są ustawienia najlepiej sobie ustawić na auto - czyli w zimie grzeje a w lecie chłodzi. Jeżeli jest podświetlane na szaro zazwyczaj związane jest to z jakimś błędem należy go odczytać ewentualnie nie prawidłową konfiguracją .

Własnie nie mam nic na szaro wszystko moge zmienic tz (fotele, klima) biore auto albo manual z ostatniej konfiguracji i nic nie grzeje...może w forscanie trzeba cos zmienic ?

DaQe 19-05-2023 21:37

Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie
 
Dołączam się,
Ja mam taki problem ze mogę wejść w ustawienia klimatu ale nie mogę zmienić zadnej funkcji, oczywiście posiadam wszystkie funkcje i działają one, wiec podejrzewam ze to problem z konfiguracja, próbowałem znaleść coś w forscanie ale nie ukrywam ze błądz, znalazłem jedynie opcje aby włączyć to menu w module IPC, czy miał ktoś taki problem i go rozwiązał ?[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.