Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] regulacja szyb bez zaplonu? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=102107)

incognitus 05-06-2010 09:20

regulacja szyb bez zaplonu?
 
czy istnieje taka opcja zeby szyby otwierac/zamykac przyciskiem w drzwiach bez wlaczonego zaplonu gdy samochod jest otwarty? irytuje mnie ze bez zaplonu nie otworze szyby. sprawa dobra bo jak auto jest zamkniete to zlodziej nie otworzy okna. ale jak system wie ze auto jest otwarte to moze mozna otwierac/zamykac szyby i regulowac wielkosc ich otwarcia?
dodam ze mam tez otwieranie/domykanie z pilota - dziala dobrze ale interesuje mnie tez kwestia, ktora poruszylem powyzej.

motorek26 05-06-2010 09:40

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
bez własnej ingerencji w układ elektryczny sie nie obejdzie bo nie ma takiej możliwości

kosteg 05-06-2010 10:27

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

chyba dokladnie tego szukasz

incognitus 05-06-2010 11:19

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
dzieki za info. myslalem, ze mozna jakas te opcje wlaczyc. pozostane przy obecnym stanie, choc bardzo by mi sie to przydalo. nie jest to jakis moj wymysl, ale sprawa ktora ulatwilaby mi prace. no coz. elektryki nie bede draznil bo juz mnie postraszono ze 2-3 lata po zalozeniu alarmu potrafia sie z nia dziac dziwne rzeczy a ja takowy mam wlasnie zalozony od roku. oby nie :)

matrog19 05-06-2010 11:29

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
No kicha troche z tymi szybami. W innych markach jest tak, że jak wyciągniesz kluczyk to albo przez określony czas albo do zamknięcia drzwi szyby nadal działają.

kosteg 05-06-2010 12:13

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
mazda 2 08' - po wyjeciu kluczyka nic nie zrobisz z szybami, kia soul 09' po wyjeciu kluczyka nic nie zrobsz (w obu mozna lusterka elektryczne jeszcze zlozyc...), fabia 04' po wyjeciu kluczyka nic nie zrobisz. w kazdym z wymienionych aut trzeba doplacic za tzw modul komfortu aby mozna bylo domykac szyby kluczykiem/pilotem.

ford nie jest wiec wyjatkiem tym bardziej ze w mk3 mozna bylo sterowac pilotem szybami

cincin 11-06-2010 21:11

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
chyba w skorpio tak dzialaja bez zaplonu

asterix78 12-06-2010 21:02

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
w fiacie punto 2 po wyjęciu kluczyka szyby działają przez 30 sekund lub do otwarcia drzwi, w mercedesie w210 wystarczy przekręcić kluczyk w położenie 1, tu też by się przydało coś takiego, po co grzać świeczki jeśli chce się pobawić oknem?

kosteg 12-06-2010 22:01

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
jak jest fabrycznie kazdy wie - wprowadzic zmiany we wlasnym zakresie moze kazdy. rozwiazania czasowy wydaja sie byc optymalne ale co kto lubi

arturek 13-06-2010 07:15

Odp: regulacja szyb bez zaplonu?
 
Zawsze można przerobić szyby elektryczne na korbki
- prosto
- tanio

np. w PF 126p takie rozwiązanie się sprawdzało a nie jakieś tam beznadziejne szyby elektryczne

Tylko czemu tak wielu posiadaczy szyb "korbkowych" z tyłu chce je przerabaiać na elektryczne a nie odwrotnie?

Arturek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.