Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Przednia szyba podgrzewana jaki koszt? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=43943)

Lokop 13-05-2008 21:04

Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Przednia szyba podgrzewana jaki koszt wraz z montazem?

marcinek200 14-05-2008 07:02

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
taka szybe nowa na giełdzie widzialem za 700zł i musilem kupic zamiennik za 300. założenie ok 150zl.

adriaan1989 14-05-2008 17:48

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Zeby nie zakladac nowego tematu. Jak rozpoznac szybe podgrzewana??

Madaw 14-05-2008 17:50

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Podgrzewana ma takie cienkie włókienka między warstwami szyby, trzeba się przyjrzeć a zobaczysz wyraźnie.

fokus mury 14-05-2008 19:52

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Drobne spiralki wtopione w szybe widac golym okiem uwazaj zeby niebyla uszkodzona szyba bo cala niebedzie grzac

radas74 15-05-2008 21:15

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Włókienka jak plastry miodu, no i ma elektrody. Trzeba uważać przy kupnie ( w sensie gdzie lub od kogo), bo mimo,że zewnętrznie jest OK, może się okazać po montażu, że grzeje tylko połowa i to w dodatku ta od strony pasażera (przerabiałem temat w Escorcie).

phoba 17-05-2008 09:30

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Ja mam podgrzewaną szybę, jest uszkodzona i grzeje. Wiec to nie zawsze jest tak, ze uszkodzenie = brak podgrzewania. Nie wiem jak w innych rejonach polski, ale w Jaan Glass razem z wymianą 700zł i gwarancja bodajże 2 lata, a w innym, specjalizujacym się w szybach zakładzie w Gdyni 500zł i gwarancja dożywotnia :)

Rafall78 18-05-2008 14:01

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Podłączając się do tematu. Mam małe pęknięcie (3 gałązki, średnica ok. 15mm). Szyba oczywiście podgrzewana. Obawiam się żeby pękniecie się nie powiększyło. Można to naprawić np. w Jaan Glass (koszt. ok.120 zł) tylko średnica pęknięcia nie może byc większa niż ok. 22mm. Jest tylko jedno "ale", w miejscu naprawy szyba może nie grzać (na całej długości pasa od góry do dołu). Czy ktoś może już naprawiał tak grzaną szybę i jak będzie faktycznie z tym ogrzewaniem?

Wodzu 20-05-2008 14:57

Re: Przednia szyba podgrzewana jaki koszt?
 
Cytat:

Czy ktoś może już naprawiał tak grzaną szybę i jak będzie faktycznie z tym ogrzewaniem?
Ja kiedys naprawiałem podobne uszkodzdenie i tez mi o tym wspominali, ale akurat udało się i szyba grzała dalej bez problemu. Jezeli nawet uszkodzą ścieżke to tylko jedną lub dwie w monecie nawiercania otworu pod wypełnienie - taki pasek w razie czego nie będzie sprawial problemu w eksploatacji... aha, zapłaciłaem 50 zeta w pinklingtonie tzn u ich przedtawiciela tj Jurpol w Poznaniu :fcp1


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.