Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Jakie są rodzaje reflektorów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60560)

oen 28-01-2009 07:54

Jakie są rodzaje reflektorów
 
Witam,

ostatnio zauważyłem, że w tej wersji focusa są światła przednie jasne (takie jak np. tutaj: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) i ciemniejsze (takie jak np. tutaj: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]).

Czy posiada ktoś może zdjęcie focusa z tą ciemniejszą wersję świateł (taka jak ta druga z powyższych) w focusie o kolorze jasnym szarym-srebrnym (taki jak ten pierwszy z powyższych)?

Jak myślicie jak takie światła by się prezentowały?

blair7 28-01-2009 13:22

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
widzialem focusa wlasnie chyba w podobnym kolorze jak opisujesz ale mk1 i niezle to bylo. Takie swiatla maja najdrozsze opcje i ST

kubaw20055 28-01-2009 13:43

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
taki też ma takie lampki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Versusowski 28-01-2009 14:03

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
Witam! U mnie w domu jest właśnie foczka II w srebrnym kolorze z czarnymi lampami. Wygląda bardzo fajnie. A te odymione były chyba w tych lepszych wersjach. W moim przypadku FX Gold. Jeśli jesteś dalej zainteresowany to poślij mi na PW swojego maila to jak będę u siebie w domu to Ci zrobie fotke. (obecnie studiuje) Pozdrawiam

blair7 28-01-2009 14:11

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
Cytat:

Napisał kubaw20055
taki też ma takie lampki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


ten jest swietny, mialem okazje go obejzec

Versusowski44 28-01-2009 14:14

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
sorki napisz mi na to konto bo mi się pomyliły loginy. A z tamtego konta już dawno nie korzystam. Pozdrawiam

kubaw20055 28-01-2009 15:42

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
ja też go oglądałem i to jest chyba jedyny taki egzemplarz w NS :fcp4

waldek72 28-01-2009 17:07

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
ja mam kolor seagrey metallic i są u mnie takie światła lekko przyciemnione. wposażenie zaprezentowane w tym kombiaku tj. sportowe fotele, aluski, tapicerka lekko błyszcząca, skórzana tróramienna kierownica, halogeny, klima zwykła,brak podgrzewanej przedniej szyby wskazują na wersję w polsce - sport. tymczasem mój focus (jak i ten prezentowany na zdjęciach pewnie też) tak wyposażony pochodzi z włoch i tam jest to tylko ambiente.

blair7 28-01-2009 17:23

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
Cytat:

Napisał kubaw20055
ja też go oglądałem i to jest chyba jedyny taki egzemplarz w NS :fcp4


w zasadzie wlasciciel mieszka poza saczem,ale prawda w miescie i okolicy to jedyny egzemplarz

for(d)fan 28-01-2009 18:12

Re: [MK2] - do 2007 - zdjęcie
 
Witam!
Jak to ujmuje ford-"ciemne obramowania reflektorow" sa elementem wyposazenia stylistycznego wersji sport, a takze wszystkich innych wersji doposazonych w sportowe zawieszenie...
Trzeba przyznac ze wygladaja naprawde ciekawie czyniac autko wizualnie jeszcze bardziej zadziornym, szkoda tylko ze nie wystepuja ze standardowym zawieszeniem :(
Kiedys bardzo mi się podobaly i zastanawialem sie czy nie zalozyc ich u siebie, jednak... z czasem odwidzialo mi sie :D kocham focusa takim jakim jest i tyle ;) pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.