Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=145289)

enron 03-12-2011 11:58

Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Witam,

Jakieś 2 miesiące temu miałem regenerowaną maglownicę. Od czasu jej założenia kierownica "chodzi" bardzo ciężko. Wprawdzie miała się przez 1000-2000 kilometrów "docierać", ale mam już zrobione prawie 3 po wymianie i nadal bez zmian. Zupełnie straciła "odruch" prostowania się po wyjęciu z zakrętu.

Slawko 03-12-2011 13:33

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
masz za ścisło spasowaną maglownicę podczas regeneracji i "docieranie" nic nie da.

enron 03-12-2011 19:33

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Cytat:

Napisał Slawko (Post 1746961)
masz za ścisło spasowaną maglownicę podczas regeneracji i "docieranie" nic nie da.

Czyli z problemem należy zwrócić się do firmy robiącej regenerację, czy "zwykły" mechanik poradzi sobie z tym problemem ?

Slawko 03-12-2011 19:37

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Cytat:

Napisał enron (Post 1746933)
Wprawdzie miała się przez 1000-2000 kilometrów "docierać", ale mam już zrobione prawie 3 po wymianie i nadal bez zmian.

zapewne masz jakąs gwarancję, przynajmniej 6 miesiecy, wiec ja bym sie udał do tych co robili regenerację.
prawdopodobnie za scisło chodzi sama listwa zebata(powinna byc regulacja)

enron 03-12-2011 19:42

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Czy taką regulacja to wielki problem? Pytam, bo maglownica była gdzieś wysyłana, a nie chciał bym znów stawiać złoma na ponad tydzień na kanał.

Slawko 03-12-2011 19:49

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
nie wiem, pytaj mechanika. To nie jest takie łatwe, trzeba wiedzieć jak wyregulować, aby maglownia zaraz nie padła.

i nie cytuj całych postów poprzednika.

Maddragon 04-12-2011 23:08

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Jak na mój gust magiel nigdzie nie pojechał. Auto postało, Panowie dokręcili na docisku i zainkasowali monetę. Maglownica po regeneracji układa się przez pierwsze 100 - 200km. Przerobiłem ten temat na własnej skórze, tyle że nie w fordzie. Jeśli Ci kierownica nie wraca to jest na 100% za mocno skręcona maglownica.
Pytanie ile zapłaciłeś za regenerację?

enron 05-12-2011 12:01

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Mam rachunek i gwarancję na tę maglownicę. Mój mechanik wysłał ją do zrobienia, więc raczej przekrętu nie ma - była regenerowana. Dzwoniłem dziś do speców o tej maglownicy - kazali przyjechać to obejrzą i ew. naprawią. Firma jest z Pabianic. Regeneracja kosztowała 900. Coś było robione dodatkowo z obudową. Dali komentarz "obudowa po hamowaniu". Jadę tam w czwartek to się zobaczy.

Maddragon 05-12-2011 16:08

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
Jeśli tak to raczej regenerowali. Za 900zł to jest nawet szansa że wymienili listwę zębatą, tak jak się przy regeneracji powinno robić. Chyba wiem o jakiej firmie mówisz słyszałem o nich pozytywne opinie. Dziwne, że tak by ją dokręcili.

M4TEZZZ 07-12-2011 23:32

Odp: Ciężka praca kierownicy po regenaracji maglownicy.
 
kolego do złej firmy wysłali ta maglownice. Jestem z pabianic firma w miare solidna ale zalezy kto sie zabiera za magiel, (chodzi o firme z partyzanckiej). Poprzedni wlasciciel mojego essiego tez tam oddal magiel bo mam kwit i chodzi bez szalu w dodatku po roku od regeneracji cieknie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.