Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Hamulec ręczny -jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=34227)

dzimi75 03-01-2011 20:59

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
Cytat:

Napisał Zawika (Post 1569626)
dzimi chyba nie zrozumiał.
Po polsku dzimi, to z interpunkcją...między innymi :one:

to z interpunkcja sobie napraw jak jestes madry mi chodzi reczny wielu nie sa problemu jak nie rozumiesz nie piszpierdół tu nie jest dział interpunkcja tylko chodzi o reczny

Slawko 03-01-2011 21:27

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
dzimi75, chodzi o to, ze piszesz niezrozumiale i trudno sie połapać o co chodzi. nikt nie mówi, ze piszesz bzdury, ale jakbys zastosował znaki interpunkcyjne typu kropka i przecinek, było bardziej zrozumiałe.

dzimi75 03-01-2011 22:01

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
Slawko ja jestem jak to mówia prosty człowiek kto ma zrozumiec zrozumie:) nie da sie tego w szczególach opisac ze trzeba gumke sciagnac czy cos ja uwazam ze po tym co napisałem jest zrozumiałe ja opisałem swój przypadek mi to pomogło i mysleze 90% ludzi to pomoze ale niech czytaja a nie zwracaja uwagi na kropke przecinek bo to nie jest najwazniejsze wazne zeby zrozumiec co trzeba zrobic:)

Slawko 03-01-2011 22:21

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
Widzisz, jeden głupi przecinek potrafi zmienić sens zdania, dlatego proszę abys uzywał znaków przestankowych.

Poniżej dwa zdania:
Mama jest tylko jedna.
Mama, jest tylko jedna.

Zobacz, dwa identyczne zdania, ale dwa zupełnie inne, mówiące o czym innym i nie mające ze sobą nic wspólnego. Rozumiesz?

dzimi75 03-01-2011 22:28

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
JA wszystko rozumiem:)

Luk@s 04-01-2011 07:24

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
dzimi75 naprawde nie obrażaj się. Nikt tu nie chce Ci zrobić na złość, ale gdy bym nie znał dokładnie budowy i działania ręcznego to bym nic nie zrozumiał z tego co piszesz:wink:

SrebnaStrzała 15-01-2011 05:16

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
Temat jest również o zaciskach a z tego co widzę nic tu o nich nie ma to spytam jako pierwszy.
Ręczny mam już po wymianie linek. Wczoraj przy badaniu kół zauważyłem że w jednym dość mocno trze oczywiście winny jest zacisk, bo sprężyna dociągnęła do końca.
Zanim jednak zdecyduję się na montaż nowego chciałbym zapytać czy można tu się pobawić jakimiś środkami i spróbować to zrobić? Co ciekawe nie używając ręcznego też pojawia sie ten sam problem czyli winny jest albo tłoczek albo te 2 bolce. Tarcza nie jest krzywa bo trze na całości.
Tak przy okazji czy wymieniając z tyłu klocki można cofnąć tłok bez tego specjalnego klucza? Wiem że gdzieś to było na forum ale w końcu temat o hamulcach:)

Zawika 15-01-2011 06:15

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
Polarny w 2008 roku tak to opisał:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

SrebnaStrzała 15-01-2011 06:19

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
Dzięki Zawika to już mam odpowiedź na drugie pytanie!

reeich 05-03-2011 14:53

Odp: [MK3]wszystko o recznym-jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?
 
ja mam tez problem z recznym niby wszystko dziala dzwignie od zaciskow odbijaja bez linki zaciski nie zapieczone , reczny trzyma na oba koło problem jest z lewym kolem po spuszczeniu recznego koło nadal trzyma,trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby linki przy zacisku wrocily z powrotem. Pomimo ze spuszcze reczny linki sa tak naciagniete jak by reczny byl na 1-2 zabku!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.