Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2015- ] Keyless - czy to tak ma działać (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=337563)

leq1980 15-10-2023 15:59

Keyless - czy to tak ma działać
 
Cześć

Niedawno kupiłem Galaxy 2017 z keylessem i powoli się przyzwyczajam, wcześniej miałem Toyotę z keyless i działało to trochę inaczej, stad to pytanie:
czy to normalne że jak otworze dowolne drzwi posiadając kluczyk w kieszeni, podchodzę do kolejnych drzwi i przy próbie otwarcia znów słychać mechanizm odryglowujący i mrugną kierunki (mimo ze drzwi już otwarte). I nawet jak wysiądę po uruchomieniu silnika, i chce wsiąść z powrotem, to znów słychać że mechanizm chce odryglować?

W Toyocie było inaczej, raz otwarte auto już więcej nie próbowało się otwierać

leon 72 25-11-2023 09:58

Odp: Keyless - czy to tak ma działać
 
Tak jest, tez mam Galaxy 2018 i tak to wlasnie dziala, nawet jak myjesz auto i sie kolo czujnikow krecisz to sie aktywuja .

krzysztofSJZ 25-11-2023 12:15

Odp: Keyless - czy to tak ma działać
 
heh moje pierwsze doświadczenie z keyless to laguna mk2 teraz mam w Focusie, w Lagunie jak dobrze pamiętam keyless działał na wszystkie drzwi a w foce przód rawe-lewe i bagażnik tam ma być czy może coś nie teges jest?? jak odrygluję poprzez keyless mogę chodzić w koło auta dotykać klamki i cisza

DeDalus4 28-11-2023 14:21

Odp: Keyless - czy to tak ma działać
 
Cytat:

Napisał leq1980 (Post 3473270)
Cześć

Niedawno kupiłem Galaxy 2017 z keylessem i powoli się przyzwyczajam, wcześniej miałem Toyotę z keyless i działało to trochę inaczej, stad to pytanie:
czy to normalne że jak otworze dowolne drzwi posiadając kluczyk w kieszeni, podchodzę do kolejnych drzwi i przy próbie otwarcia znów słychać mechanizm odryglowujący i mrugną kierunki (mimo ze drzwi już otwarte). I nawet jak wysiądę po uruchomieniu silnika, i chce wsiąść z powrotem, to znów słychać że mechanizm chce odryglować?

W Toyocie było inaczej, raz otwarte auto już więcej nie próbowało się otwierać

U mnie co prawda w S-maxie ale działa to tak jak w Twojej starej Toyocie. Jak się auto otworzy to potem nie słuszę odryglowania. może jakaś opcja jest gdzieś ustawiona?

Gregonio 21-12-2023 21:07

Odp: Keyless - czy to tak ma działać
 
U mnie 2020 nie ma takiego problemu. Jak odrygluje to wszystkie od razu... ale jeśli dobrze pamiętam to gdzieś w menu jest opcja żeby otwierać tylko drzwi kierowcy albo wszystkie... może to jest to?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.