Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   [MK3] Czy to jest dobra oferta? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=59788)

Lulu 18-01-2009 17:46

[MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Witam :)
to mój pierwszy post na forum. Nie wiem do końca, czy to odpowiedni dział, a jeśli nie to proszę o przeniesienie do tego odpowiedniego.

Czy według Was poniższa oferta jest warta rozpatrzenia?

Mondeo MK3
Rocznik: 2005
Przebieg: 82.000
Silnik: 2.0 tdci 115KM
Cena: 33500 - więcej niż zakładałem początkowo, ale auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Za 200zł mam ubezpieczenie na pół roku.

Wyposażenie: ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatronic, alufelgi + komplet felg stalowych, centralny zamek, autoalarm, 8 (czyli 6?) poduszek powietrznych, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, tempomat, dwa komplety opon (z czego letnie to prawie nówki). Do tego jest świeżo po wymianie wszystkich filtrów, szczęk (cokolwiek to jest :fcp4 ) oleju i klocków.

bambelo 18-01-2009 18:04

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Poświęciłbym na Twoim miejscu ze 300-400 zł i zrobił przegląd auta w ASO z próbą przelewową wtrysków,podpięciem kompa czy nie ma jakiś błędów no i sprawdzenie dwumasy czy nie nadaje się do wymiany....jeśli to jest w porządku to starguj na cenie auta jeszcze przynajmniej z 1000-2000 i bierz :fcp26

Lulu 18-01-2009 18:08

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Przegląd będzie robiony na 100%, ale problem tkwi w tym, że te 33500 to już niby ostateczna cena - zniżył z 33900. :fcp6

satanael 18-01-2009 18:10

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
ogółem to golas, żadna okazja, normalna cena. Do tego te 115 koników. Oczywiście 6 poduszek
ps.powinieneś umieścić w dziale kupujemy auto

gabrysia1 18-01-2009 18:12

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Sprawdz dokładnie i nie oszczędzaj tych paru groszy na dokładne sprawdzenie, te silniki są świetne ale mają swoje bolączki (wtryski) i jeśli będzie wszystko O.K łącznie z prawdziwym przebiegiem ( mało kto kupuje diesla i ma małe przebiegi)to bierz.

Karlito 18-01-2009 18:14

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Oferta jak oferta cena jak cena, czyli bywało gorzej :P
Wszystko zalezy od stanu mechanicznego pojazdu jezeli faktycznie jest jak najbardziej ok to jak chcesz to bierz.

makten 18-01-2009 20:00

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
koniecznie zapytaj czy wymieniał sprzęgło i dwu masowe koło zamachowe bo jeśli nie to pewnie Cię to czeka (koło niekoniecznie sprzęgło) ludzie tu wymieniają przy przebiegu 100-120 tyś. ogólnie oferta jak oferta szkoda że nie 130 koni, pozdrawiam i powodzenia w szukaniu

rafiraptor 18-01-2009 22:25

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Cytat:

Napisał Lulu
auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego

He he..Czytaj: "powinieneś się zmieścić w dwóch tysiącach" :fcp2 Tak jak radzą koledzy, niech Ci do głowy nie przyjdzie oszczędzić na przeglądzie, powodzenia :fcp26

Lulu 19-01-2009 16:06

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Sprawa ma się tak:
zdecydowałem się na przedstawiony wcześniej egzemplarz. Chciałem oczywiście go wcześniej sprawdzić, ale wystąpił 'mały' problem. Zadzwoniłem do sprzedającego, żeby umówić się na konkretną godzinę i pojechać do Forda w Tarnobrzegu, a ten zaczął nogami i rękami zapierać się, że nie pojedzie tam, bo niby ma z nimi na pieńku. Zaproponował mi jakiegoś mechanika w Stalowej Woli, którego niby nigdy na oczy nie widział. Odmówiłem i mówię, że mogę zapłacić za paliwko i pojedziemy (114km) do Tarnowa. Usłyszałem tylko, że przesadzam :fcp15
Moja ostateczna decyzja jest taka: włączam allegro i szukam dalej :fcp12

rafiraptor 19-01-2009 16:17

Re: [MK3] Czy to jest dobra oferta?
 
Może właśnie w tym momencie zaoszczędziłeś sporo kasy :fcp29 Jak znajdziesz coś ciekawego daj znać :fcp26


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.