Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=166551)

RYCHU B 28-09-2012 21:14

nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone
 
witam kolegow,opisze naczym polega muj problem sory ze to troche dlugie ale chce byc dokladny,od pewnego czasu w moim 1,6tdci po przekreceniu kluczyka wyswietla komunikaty esp wylaczone i usterka ukladu silnika miga tez sybko kontrolka imo pali tez kontrolka swiecy zarowej krecac dalej kluczykiem brak reakcji rozrusznika natomiast przygasa wyswietlacz radia a na wyswietlaczu kilometrow pojawiaja sie kreski po zabawie kluczykiem wlacz wylacz trwajacej czasem 10minut slysze jagby pykniecie gasnie imo i kontrolka swiecy auto odpala i pracuje normalnie,gasze i natychmiast odpalam bez problemu po przerwie znow to samo,

Bump: ciag dalszy tego tematu,aktualnie jestem na terenie niemiec mam adac wiec zadzwonilem gosc przyjechal testowal mowil ze blad komunikacji kluczyk imo ze mam sprawdzic zapasowym jak dalej bedzie to samo to serwis bylo to samo wiec pojechalem do serwisu testowali pol dnia skasowali mnie ale nie naprawili stwierdzili ze cala tablica zegarow do wymiany bo popsuta,unich b.droga wiec znalazlem firme z krakowa specjalizujaca sie elektronice i licznikach do c max wyslalem im niby cos znalezli zaplacilem odeslali zamontowalem i lipa teraz wogule nie odpala to samo tyle ze kontrolka swiecy zarowej nie pali winnego niema a auto rdzewieje ja jezdze rowerem mie wiem gdzie szukac usterki moze ktos ma jakies pomysly rady czekam z niecierpliwoscia

leonov 29-09-2012 11:29

Odp: nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone
 
Znowu temat: zapłaciłem a auto dalej nie działa ! to po co płaciłeś ??? jak zapłaciłeś to ma działać !!! byłeś na diagnostyce ? co pokazało jakie błędy ? Znajdź konkretnego elektryka niech robi od podstaw, a tak serwis stwierdził że tablica potem "naprawa wysyłkowa" i lipa a to może nie być tylko tablica a jeszcze coś.

RYCHU B 29-09-2012 17:56

Odp: nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone
 
zaplacilem w serwisie za nowe oprogramowanie tablicy test jakiejs ,,platine,, ogolny test komputerowy i diagnoze ktora mowila ze winna tablica wiec wyslalem wadliwy wg serwisu element do naprawy do renomowanej firmy tam go pierw sprawdzili stwierdzili jakis blad naprawili go wiec normalne ze zaplacilem problem w tym ze auto dalej nie sprawne i nie bardzo wiem gdzie szukac,test zegarow ktory robilem pokazal bledy D900 , 9602 , E 510 , 9681 po naprawie tablicy stal z odlonczonym akumulatorem pokazal D900 , 9681 , E510 , 5750 po resecie odlaczeniu akumulatora zostaly D900 E510 kod migowy imo 16

leonov 01-10-2012 17:30

Odp: nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone
 
Te dwa ostatnie błędy pozostały po poprzednich "cyrkach" i nie usuniesz ich odłączając aku. Jedź do jakiegoś porządnego elektronika samochodowego bo tak na odległość pozostaje zgadywanka.
Dziwi mnie jeszcze to przygasanie kontrolek, sprawdź jeszcze stacyjke i wiązkę od niej.

Czesiek_ze 18-12-2012 19:37

Odp: nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone
 
Koledzy podłącze się do tematu. z ciekawosci kolega podłączył kompa do mojego maxa no i problem, nie wiem czy się już bać czy nie, pokazał błędy,P0089reg.ciś. pal. nie ciągły.P0341czujnik poło.wałka rozrządu nie ciągły no i P0335 bez opisu,co mam o tym myśleć? Autko hula i wydaje się że nic mu nie dolega.:027:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.