Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=88524)

BerniS51 11-01-2010 22:31

Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
Chce wymienić jutro filtr paliwa tylko jak potem odpowietrza się układ paliwowy powiedzcie mi koniecznie przy pomocy czego i gdzie tego szukać

Karlito 11-01-2010 22:40

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
Zalej filtr ropa i potem sam sie odpowietrzy najwyzej zgasnie ci pare razy(jak pochodzi z 5 min to juz nie zgasnie)

Szturmik 12-01-2010 05:19

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
tak jak wyżej. w książce pisze że filtr zalewasz po brzegi paliwem, montujesz i zostawiasz na wolnych obrotach zapalone auto i powinno obejść się bez problemu. przynajmniej w
[MK3] tak jest.

stasio392 12-01-2010 08:36

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
w lukasie nie zalejesz filtra ropą bo filtr jest jednocześnie obudową, masz pompkę paliwową na górnym deklu filtra i po jej użyciu z pewnością silnik odpali ( jak zgaśnie to powtórz pompowanie pompką) po odpaleniu trzymaj lekko wciśnięty pedał gazu. Pozdrawiam

damian0016 12-01-2010 10:47

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
w moim przypadku nie zalewałem filtra wyjąłem stary założyłem nowy i odpaliłem żadnych problemów nie miałem :)

uro2 12-01-2010 10:50

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
Damian,ty masz benzynę a kolega diesel-a.Zasadnicza różnica.

Leszek90 12-01-2010 11:43

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
no tak jak koledzy pisza zakladasz filtr i pompujesz pompka na filtrze i odpalasz tylko musisz przytrzymac chwile na gazie tak kolo 3 tys. obrotow i sam sie odpowietrzy pozniej niech pochodzi na wolnych obrotach i jak nie zgasnie to jest dobrze. pozdro

BerniS51 12-01-2010 22:57

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
ok jutro sie biore za to

mr_yagooda 13-01-2010 17:25

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
jak nie bedzie chcial krecic do psiuknij jakims szprejem w dolot i zakreci i sam sobie zrobi takie podcisnienie ze zassa az z baku paliwo...

jakob61 13-01-2010 18:25

Odp: Jak sie ospowietrza układ po wymianie filtra paliwa.
 
Witam.
Wszyscy ładnie doradzają , ale nikt nie wspomniał że w trakcie pompowania ręczną pompką musisz miec załączony zapłon w stacyjce . Pozdro.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.