Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Montaż podłokietnika - luźny tunel (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=249930)

nyzrum 30-08-2016 21:37

Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Cześć,
Może ktoś z Was miał już do czynienia z montowaniem podłokietnika w swoim focusie? Kupiłem coś takiego
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Czyli dedykowany do foki produkt. Złożyłem wszystko i robi fajne wrażenie, dobrze trzyma się na nim rękę, ale strasznie gibie się na lewo i prawo! Problem nie leży w samym podłokietniku bo ten jest sztywny, ale chwieje się cały tunel. Macie jakieś pomysły jak można go bardziej usztywnić? Z tego co kojarzę trzyma się on na 3 śrubach zaledwie - z tego dwie z przodu..

Mr_Rolek 30-08-2016 21:51

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Sprawdź czy nie poluzowały Ci się śruby trzymające tunel. Wystarczy zdjąć całą konstrukcję podłokietnika, ściągnąć plastikową osłonę i odkręcić śruby. Tunel nie powinien latać na boki.

Sam podłokietnik jakości najlepszej nie jest, więc trzeszczenie i luzu będą pojawiać się z czasem, ale nie powinno być, aż tak źle w kwestii stabilności.

MrQ 30-08-2016 22:21

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
U mnie w focusie tez pracuje lewo prawo ale specjalnie tak zostawilem. Po czasie uwazalem to za zalete. Podlokietnik pracowal z calym cialem jak przesuwalem sie w zakretach. W drugim aucie mam całkowicie sztywny i ten ruchomy dla mnie byl lepszy ;)

Haden 30-08-2016 22:49

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Zastanawiałem się sam nad zakupem tego podłokietnika, no i może odpowiesz mi na jedno pytanie gdzie jest to miejsce przeznaczone przez producenta na montaż jego ? :D Myślałem, że w miejscu gdzie popielniczka jest, ale raczej to by było za proste ?

nyzrum 31-08-2016 08:25

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Dokladnie w miejscu popielniczki :) Wyciagasz popielniczke, podstawa jest spasowana idealnie w to miejsce, skreca sie ja w 4 miejscach wkretami, na to druga czesc podstawy rowniez skrecana w 4 miejscach i sam podlokietnik od gory. Wszystko pasuje fajnie, nie ma potrzeby krecenia od zewnatrz wiec nie widac zadnych srubek. Kilka minut roboty :) Dzisiaj podczas jazdy nie przeszkadzalo mi to, ze jest lekko luzny na boki, podczas jazdy kompletnie tego nie czuc, a reka lezy naprawde wygodnie :)

dario200 31-08-2016 20:31

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Też mam w planach zakup tego modelu. A takie pytanko jeszcze, czy różni się czymś tunel w poliftowej wersji, bo na aukcji pisze, że tylko przed liftem?

Ok, już widzę.U mnie jest miejsce na kubek.

kepas 24-09-2016 22:32

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Fajny fajny ten podłokietnik jak tam sie sprawuje tez mam zamiar kupić zamontować

nyzrum 25-09-2016 09:12

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Polecam w 100%. Fajnie się wkomponował wizualnie w samochód, jest lekko luźny na boki, ale to raczej wina mojego tunelu - poza tym mi to kompletnie nie przeszkadza bo podczas jazdy ręka leży idealnie. Kolejny + to dodatkowy całkiem spory schowek :)

kepas 25-09-2016 18:31

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
Dokładnie . fajny plus z tym.schowkiem a i reka fajnie lezy musze zamowic

kepas 29-09-2016 19:41

Odp: Montaż podłokietnika - luźny tunel
 
1 załącznik(i)
Nawet ładnie siedzi 🤗


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.