Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Escape - Kuga USA] roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019- (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=327762)

sikor00 16-03-2022 12:46

roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-
 
4 załącznik(i)
Jeżeli ktoś ma brak tylnej rolety to poniżej info jak taką roletę dołożyć:

1. zakup rolety od Kugi MK3 na popularnym portalu zakupowym - obecnie koszt do 400zł (ja dałem 200zł ale widzę że teraz droższe)

2. zakup 2 szt kołków w boczki bagażnika takie jak na foto. Wiercimy otwory na kołki w miejscach do tego wytłoczonych

3. zaczepy w tylną osłonę klapy bagażnika do kupienia w sklepie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - nazwa element mocujący nr 048K15 -2szt (koszt 9 za szt +koszt wysyłki) :-)

Wiercimy w osłonie otwory w kształcie elipsy dopasowane do elementu mocującego, rozmierzone do mocowań rolety. Wciskamy mocowania i cieszymy się roletą a bardziej osłoną zawartości bagażnika.

Można też kupić całą osłonę klapy bagażnika z zaczepami na tym samym portalu zakupowym do roletę za jedyne 500zł (Przy zamawianiu trzeba zwrócić uwagę na lampkę podświetlenia i przycisk automatycznego zamykania klapy.

qualin 16-03-2022 12:52

Odp: roleta tylna Escape 2020-
 
To sprzedawali Escape bez tej szmato -blendo-rolety? Myślałem, że to standardowe wyposażenie. Na aliexpress można kupić tradycyjna rozsuwaną roletę dopasowaną do Kugi/escape zamiast tej szmaty, która nie służy do niczego innego jak do irytowania kierowcy xD

sikor00 16-03-2022 13:46

Odp: roleta tylna Escape 2020-
 
Cytat:

Napisał qualin (Post 3401770)
Na aliexpress można kupić tradycyjna rozsuwaną roletę dopasowaną do Kugi/escape zamiast tej szmaty, która nie służy do niczego innego jak do irytowania kierowcy xD

Podeślij linka z ali do takiej rolety bo nie mogę namierzyć

qualin 16-03-2022 13:50

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie
 
Tu masz jedno z wielu ogłoszeń tego typu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Żeby to zamontować trzeba uchwyty wkręcić w boczki bagażnika.

SRS 16-03-2022 13:51

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie
 
Cytat:

Napisał sikor00 (Post 3401768)
zakup rolety od Kugi MK3 na popularnym portalu zakupowym

w serwisie sztywna półka oryginalna kosztuje ok. 550 zł a na alle tanio można znaleźć taniej.

qualin 16-03-2022 13:53

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie
 
Cytat:

Napisał SRS (Post 3401783)
w serwisie sztywna półka oryginalna kosztuje ok. 550 zł a na alle tanio można znaleźć taniej.

Nie ma fabrycznej sztywnej półki do Kugi mk3 w ASO. Fabrycznie występuje tylko ta szmaciana blenda.

sikor00 16-03-2022 14:02

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie
 
Cytat:

Napisał qualin (Post 3401782)
Tu masz jedno z wielu ogłoszeń tego typu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Żeby to zamontować trzeba uchwyty wkręcić w boczki bagażnika.

Jeżeli masz u siebie taką zamontowaną to zamieść zdjęcia z montażu uchwytów może komuś się przyda.

SRS 16-03-2022 14:08

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie
 
Cytat:

Napisał qualin (Post 3401784)
Fabrycznie występuje tylko ta szmaciana blenda.

moja pomyłka , na zdjęciach wygląda jak były wykonywane kiedyś takie półki

qualin 16-03-2022 14:11

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie
 
Cytat:

Napisał sikor00 (Post 3401786)
Jeżeli masz u siebie taką zamontowaną to zamieść zdjęcia z montażu uchwytów może komuś się przyda.

Nie mam. Jeżdżę cały czas z tą szeleszczącą szmatą xD przejrzyj inne ogłoszenia na ali, tam w komentarzach kiedyś wstawiali fotki ludzie. Generalnie to ona jest niżej niż ta szmaciana i jest szpara między roleta, a kanapą. Ja osobiście bym tego nie założył, ale co kto lubi ;)

sikor00 16-03-2022 14:21

Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-
 
Wiec mamy temat wyczerpany. Ci co będą chcieli montować mają dwie alternatywy. Każdy wybierze coś dla siebie. Dzięki za uzupełnienie problemu braku rolety..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.