Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99836)

b@rth 21-11-2010 20:34

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1544393)
...

nawiązując w 100% do tematu to gdzie ta nowa kuga ? ledy to chyba w planach bo w salonach jeszcze nic nie wiedzą

mysle ze zanim bedzie nowa to najpierw bedzie jakis facelifting... a same swiatla nie wystarcza ...

Ramzik 21-11-2010 22:14

Cytat:

Napisał b@rth (Post 1544315)
dzieki za wyjasnienie ...



to zrozumiale ... a czym sie objawia nieumiejetne operowanie ? bo o to chodzi ...

jakby to opisać, jeżeli za szybko wciśniemy gaz to zredukuje bieg i gwałtownie przyspieszy, a jeżeli za wolno to pojedzie spokojnie, przy ruszaniu z miejsca również jeżeli wciśniemy gaz zbyt mocno to zerwie się gwałtownie.
na szczęście nie jest to trudne do opanowania i jazda jest rewelacyjna bo auto z tym silnikiem jest bardzo dynamiczne, a biegi przerzucane są w "mgnieniu oka"

kubaq 22-11-2010 17:00

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1432083)
jest już w cenniku nowa kuga a dokładnie nowy 160 konny silnik i skrzynia automatyczna power cośtam cośtam szybsza niż manualna, poza tym czujniki ciśnienia w kołach które ja mam w zimowych kołach :p

w wolnym czasie po dzwonie gdzie można potestawac kuge z tym silnikiem w automacie, i oby mi się nie spodobała bo nie stac mnie na nowy samochód :wink:

Nie bardzo rozumiem o jakiej nowej 160 konnej Kudze mowa. 163KM dostępne juz od maja jest.:569:

takitam 22-11-2010 19:50

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał kubaq (Post 1544823)
Nie bardzo rozumiem o jakiej nowej 160 konnej Kudze mowa. 163KM dostępne juz od maja jest.:569:

no własnie o niej mówię :569: tylko co tam nowego ? :569: poza nowym silnikiem w ofercie

Ramzik 22-11-2010 21:17

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1544393)
jak ktoś lubi poszaleć na drodze i wycisnąć max z auta to ten nowy automat się nie nadaje, nie ma trybu sport, ale wygoda w mieście bezcenna , następny mój samochód będzie z taką skrzynią i na pewno nie kuga

wydaje mi się, że jak się przejedziesz kugą z tym automatem to zmienisz zdanie - ja jestem bardzo zadowolony, a tryb sport wydaje mi się zbędny patrząc na to jak ta skrzynia pracuje

takitam 22-11-2010 21:52

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał Ramzik (Post 1545040)

wydaje mi się, że jak się przejedziesz kugą z tym automatem to zmienisz zdanie


to nie chodzi o silnik i skrzynię ale o cały samochód, popełniłem błąd że kupiłem kugę , s-max podobna cena a wykonanie o wiele lepsze, nie mówiąc o funkcjonalności i przestrzeni , no ale to żona decydowała :P

b@rth 22-11-2010 22:06

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1545077)
... s-max podobna cena a wykonanie o wiele lepsze...

w jakim sensie lepsze ?

Cytat:

Napisał takitam (Post 1545077)
nie mówiąc o funkcjonalności i przestrzeni , no ale to żona decydowała :P

no ale kupujac kuge nie patrzyles na przestrzen ani na funkcjonalnosc, kuga - s-max calkowicie inne swiaty

gerwek 23-11-2010 07:53

Odp: nowa kuga
 
Mam takie pytanie jaka teraz Kudze będzie benzyna zaa 2.5T?;D Nie będzie w ogóle?

takitam 23-11-2010 17:18

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał b@rth (Post 1545087)
w jakim sensie lepsze ?



no ale kupujac kuge nie patrzyles na przestrzen ani na funkcjonalnosc, kuga - s-max calkowicie inne swiaty

Bartek, zrozum mnie, ja szukam dziury w całym :569: kuga nie jest moja, kupiła ją żona on nią jeździ ja tylko ją co miesiąc myje i 50 km miesięcznie ją jeżdżę , a od jakiegoś czasu potrzebuję drugiego pojemnego auta, i tu s-max byłby super, kuga za to teraz jak śnieg sypnie pokaże swoje zalety - 4x4

ja po prostu źle dobrałem auto na moje potrzeby, rok temu byłem zachwycony ale czasy się zmieniają, za to moja żona kugą jest zachwycona i nawet słowa prokopa ją nie ruszają " tipsiara z solarium "


gerwek, 2.5t zastąpi 2.0t 200konna ale to już 4 cylindry a nie 5

Tommi30 24-11-2010 10:05

Odp: nowa kuga
 
Mój entuzjazm Kugą rówinież trochę opadł...:) Jak jeszcze jakiś czas temu śledziłem co nowego może być w Kudze, jak będzie wygladać po lifcie itp. to teraz zastanawiam się czy Audi Q7 zmieści sie w moim garażu. :diabel2:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.