Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Menu wyświetlacza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=322687)

egonp 10-08-2021 17:11

Menu wyświetlacza
 
Witam,
Od niedawna posiadam Galaxy i uczę się wielu spraw, jedną z wielu jest np menu wyświetlacza, które wydaje mi się być okrojone. Auto kupiłem z dwoma pilotami w instrukcji doń jest pokazane dosyć bogate rozbudowane menu - ja widzę stosunkowo niewiele opcji (tak mi się wydaje) np nie widzę MyKey do zaprogramowania kluczyka. Trochę poczytałem w internetach i dalej nie wiem nic tj czy pewnych opcji nie ma bo nie ma i cześć czy są 'wyłączone' na moich kluczykach.

Antej 10-08-2021 17:34

Odp: Menu wyświetlacza
 
W galaxy z 2010r. My Key?
Na pewno wiesz co kupiłeś?

Speedo 10-08-2021 17:54

Odp: Menu wyświetlacza
 
i na pewno czytasz dobrą instrukcję? jak jest słabo rozbudowane menu względem NA PEWNO DOBREJ instrukcji to może masz radio nieoryginalne wstawione

egonp 11-08-2021 10:34

Odp: Menu wyświetlacza
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3361271)
W galaxy z 2010r. My Key?
Na pewno wiesz co kupiłeś?

znam się mało a może i mniej, czytam i pytam, oryginalna instrukcja jest po niemiecku a tego nie kumam, mam kluczyki-piloty więc myślałem że ma to coś wspólnego z MyKey ps czy mogę kupić dokładny raport vin który powie mi co mam a co nie?

egonp 12-08-2021 10:51

Odp: Menu wyświetlacza
 
Cytat:

Napisał Speedo (Post 3361274)
i na pewno czytasz dobrą instrukcję? jak jest słabo rozbudowane menu względem NA PEWNO DOBREJ instrukcji to może masz radio nieoryginalne wstawione

radio mam oryginalne, instrukcje pobrałem ze strony forda podając nr vin i jeśli np a instrukcji jest ustawianie alarmu w menu a u mnie nie widać funkcji alarm co wówczas? tak jest bo jest czy jest powyłączane menu?

Antej 12-08-2021 11:23

Odp: Menu wyświetlacza
 
Cytat:

Napisał egonp (Post 3361589)
a instrukcji jest ustawianie alarmu w menu a u mnie nie widać funkcji alarm

Jeśli w instrukcji na jednej stronie byłby opis obsługi silnika benzynowego (na kolejnej diesla), a masz diesla to też byś się zastanawiał gdzie jest ten silnik?

Instrukcja jest jedna, dla całego modelu auta. Jak nie masz składanych lusterek w aucie, albo podgrzewanej szyby przedniej to nie szukaj po forach gdzie to powinno być. Tak samo z alarmem, albo trzecim rzędem siedzeń.

jaceks 16-08-2021 22:09

Odp: Menu wyświetlacza
 
fabrycznego webasto też nie szukaj, bo to Święty Grall ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.