Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Germaz serwis (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=59010)

feja 08-01-2009 20:47

Germaz serwis
 
Witam
Proszę o odp.chcę oddac fuzję 05 na przegląd 35kkm.Poprzedni 21 kkm.
Jestem drugim włascicielem i chce wiedzieć czym jezdzę,póki nie narzekam , uczciwy sprzedający.Podpowiedzcie na czym może polegać taki przegląd ile kosztuje i co robią w Germazie? A może
lepiej na Kamiennej.Nie mam doświadczenia w serwisach forda ani prywatnych warsztatach naprawiających takie fury.Jeśli ktoś chce namiary na dobrego mechaniora marki Skoda lub lakiernika to czekam na pytanie.

Pozdro
Darek

Barley 09-01-2009 15:11

Re: Germaz serwis
 
Standardowy przegląd w Twoim przypadku będzie kosztował ok. 500-550 zł.

Z dwóch wrocławskich serwisów nie polecę żadnego, jeśli masz w miarę blisko słyszałem dobre opinie o DFS Motors w Świdnicy jesli chodzi o serwis, ale nie byłem tam. Mam doswiadczenia z Germazem i Pol-Motorsem przy flocie firmowych aut i są, powiedzmy, średnie. Może ktoś inny bardziej zdecydowanie poleci Ci któreś wrocławskie ASO.

Posiadacz Forda 07-06-2009 21:25

Odp: Re: Germaz serwis
 
A ja zdecydowanie odradzam Germaza. Zakup u nich auta był moim życiowym błędem. Pol-Motorsa nie znam, ale przynajmniej są mili. Germazowi nawet tej cechy brakuje.

Mam doswiadczenia z Germazem i Pol-Motorsem przy flocie firmowych aut i są, powiedzmy, średnie. Może ktoś inny bardziej zdecydowanie poleci Ci któreś wrocławskie ASO.[/QUOTE]

kaszel_73 09-06-2009 08:29

Odp: Germaz serwis
 
Mnie tam cechy charakteru serwisantów nie interesują, dla mnie ważne jest aby auto obsłużyli jak należy. Moje od nowego serwisowane jest w Germaz-ie, ma 208 tyś i odpukać nie ma problemów.

andy71 09-06-2009 09:33

Odp: Germaz serwis
 
Mam złe doświadczenia i tu i tu. U mnie gorzej wypada Pol-motors - ponad 2 tygodnie trzymali mi samochód - wymiana tylniego zderzaka, wzmocnienia i drobne lakierowanie ledwo widocznego wgniecenia na klapie bagażnika. Do tego oddali auto z połamanymi zaślepkami na kolumanch przedniego zawieszenia! Nie wiem co tam robili - kierownik serwisu stwierdził, że "musieli sobie zmierzyć odległości, bo mieli do robienia drugie mondeo!. Skandal! No i jeszcze teraz po roku widać, że zaczyna odstawać...

Co do Germaza to zastrzeżenia tylko co do czasu oczekiwania na wymianę przedniego zderzaka (ponad miesiąc), no ale powiedzmy, że trudno było dostać część (z przodu mam od rs z tyłu od st). No i później ponad tydzień czekałem aż polakierują zaślepkę od starego zderzaka, bo ponoć do nowych nie ma w komplecie...

Słyszałem od znajomego, który pracował w Germazie, jak niektórzy mistrzowie tam działają - np. wymiana oleju - wylać ze 2 litry, dolać nowego.

Następnym razem jak będę musiał coś robić w ASO (ciągle mi ktoś się pakuje w zderzaki, które ciężko dostać) to chyba poszukam poza Wrocławiem.

Ale poprzedni właściciel mojego samochodu regularnie zostawiał 3, 4 tysie rocznie serwisując tylko w Germazie i auto jest w dobrym stanie.

GREGSON 15-06-2009 12:33

Odp: Germaz serwis
 
Ello

pytanko kogo polecacie na dolnym śląsku -mam foczke 2 po 64 tys i chce oddać w dobre ręce-po doświadczeniach z kalisza mogę jechać wszędzie byle nie tam

dario_PL 02-07-2009 18:46

Odp: Germaz serwis
 
Ja autko odstawiam do Re-Wo w Lubinie profesjonalna obsługa nigdy nie narzekalem. Poza tym auta z firmy w ktorej pracuje takze sa tam serwisowane z uwagi na to iz w Germazie zdzieraja kase i nie wywiazuja sie z terminow.

GrekuPL 02-07-2009 20:59

Odp: Germaz serwis
 
Cytat:

Napisał feja (Post 1056969)
lub lakiernika to czekam na pytanie.

dobrego i taniego lakiernika jak i również blacharza zaczynam szukać, gość ma nie robić tego dorywczo a zawodowo (chyba, że naprawdę robi super dorywczo, bo wydać kasę partaczowi to mi się nie widzi...)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.