Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Smartfon co wybrać (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=337232)

jerzykk 21-09-2023 07:23

Smartfon co wybrać
 
Budżet około 2000 tysiące złotych.
Hejka chciałabym zakupić nowy telefon jednak jestem w tym zielona na oku mam 4 modele
Xiaomi Poco x5pro
Xiaomi Poco f5
Motorola edge 20 pro
Oppo reno 6 pro
Czy można wgl jakoś porównać te telefonu który będzie lepszy chodzi mi o całokształt żeby służył na dłuższy czas gdyż rzadko wymieniam telefony. Ważne żeby bateria dobrze trzymała przy średnio intensywnym użytkowaniu, oraz żeby się nie chciał zacinać lub zamulać po pewnym czasie co do aparatu to wsumie który by nie był i tak będzie lepszy od tego co obecnie mam

maro18 21-09-2023 08:13

Odp: Smartfon co wybrać
 
To bierz z największą baterią i taki który zapewni ci aktualizację przez najbliższe lata.
Motorola preferuje czysty android, reszta firm różne nakładki wizualizacyjne.
Decyzja i tak należy do ciebie.

damianisko5 22-09-2023 08:28

Odp: Smartfon co wybrać
 
Budżet około 2000 tysiące złotych.


Z takim budżetem to możesz małą fabrykę telefonów kupić, 2000 tysiące to 2 miliony zł.

koval1980 22-09-2023 11:53

Odp: Smartfon co wybrać
 
Cytat:

Napisał jerzykk (Post 3470928)
Czy można wgl jakoś porównać te telefonu który będzie lepszy chodzi mi o całokształt żeby służył na dłuższy czas gdyż rzadko wymieniam telefony.

Cytat:

Napisał maro18 (Post 3470937)
To bierz z największą baterią i taki który zapewni ci aktualizację przez najbliższe lata.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

broczak 26-09-2023 13:38

Odp: Smartfon co wybrać
 
Cytat:

Napisał jerzykk (Post 3470928)
Budżet około 2000 tysiące złotych.
Hejka chciałabym zakupić nowy telefon jednak jestem w tym zielona na oku mam 4 modele
Xiaomi Poco x5pro
Xiaomi Poco f5
Motorola edge 20 pro
Oppo reno 6 pro
Czy można wgl jakoś porównać te telefonu który będzie lepszy chodzi mi o całokształt żeby służył na dłuższy czas gdyż rzadko wymieniam telefony. Ważne żeby bateria dobrze trzymała przy średnio intensywnym użytkowaniu, oraz żeby się nie chciał zacinać lub zamulać po pewnym czasie co do aparatu to wsumie który by nie był i tak będzie lepszy od tego co obecnie mam

Poco F5 pod względem działania czy baterii jest świetny, aparat jest tylko OK, nic poza tym - ale przynajmniej ma optyczną stabilizację obrazu. Wyszedł stosunkowo niedawno, na Androidzie 13, więc te dwie wersje do 15 powinien bez problemu dostać.
Za około 2k możesz też mieć Oneplusa 10T, który zrobi zauważalnie lepsze zdjęcia niż Poco F5, wydajnościowo stoją niemalże identycznie. 10T z tego co pamiętam ma zapowiedziane wsparcie jakoś do ~2025 i rok dłużej łatek, więc mimo startu na wersji Androida niżej prawdopodobnie skończy na tym samym systemie co Poco F5. Z całego tego zestawienia najbardziej skłaniałbym się ku 10T.
Daję też linka do kodów na elektronikę [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Da się dzięki temu kupić sprzęt o wiele taniej.

Piasek80 26-09-2023 19:00

Odp: Smartfon co wybrać
 
Kup tel za 7 stów a za pozostałe 1300 przyzwoity aparat.

wasi69 26-09-2023 19:46

Odp: Smartfon co wybrać
 
Lubie takie komemtarze jak wyzej ;) to ja proponuje tak.. Kup nokie 3310 za 20 zl wymien baterie za kolejne 20. Ryza papieru plus olowek kolejne 20 by sobie obrazek namalowac zamiast aparatu, a reszte 1940zl przepij.. xD

MaXyM 27-09-2023 12:44

Odp: Smartfon co wybrać
 
Kup sobie iPhona.

hindus 28-09-2023 09:21

Odp: Smartfon co wybrać
 
Za 2 tysiące? :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.